Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ebben a korban van még olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben a korban van még olyan lány akinek nem volt kapcsolata?

Figyelt kérdés

Ha van lányok közül is ilyen akkor kicsit megnyugtatna. De azért zavaró hogy nekem nem volt senkim eddig, és esélyt sem látok arra hogy legyen.


23 éves vagyok. Ilyen korú lányok is vannak ebben a helyzetben?


2020. máj. 6. 21:43
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Igen én!!! Rút vagyok sajnos így nincs remény számomra semmi. :(
2020. máj. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
25 vagyok és nem volt még párkapcsolatom. Néha úgy érzem jó lenne ha lenne mellettem valaki, máskor meg örülök hogy nincs senkim
2020. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

A húgom 24 éves és még nem volt senkije. De neki kényszerbetegsége van, 3 éve otthon van és gyógyszereket szed, naponta szó szerint százszor megmossa a kezét, fél tök alap dolgoktól, stb.


26/F

2020. máj. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Kereken 24 voltam, amikor az első igazi parkapcsolatom volt és az égvilágon semmi gond nem volt velem. Azon kívül maximum, hogy onbizalomhianyos voltam/vagyok. De azért ez nem egyéni probléma...
2020. máj. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
22 éves koromig még nem is csókolóztam, nemhogy komoly kapcsolatom lett volna. Akkor kezdődött az első, amiből később házasság lett. Szóval ne lásd ilyen sötéten a dolgot, mert sokan vannak hozzád hasonló helyzetben.
2020. máj. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%
Na most megint mas az hogy amikor full igénytelen vagy és amikor tényleg vársz egy jo személyre....! Mindkettőből van jo nehány... ha az előbbi nos akkor az gaz és változtatni kell rajta...! Nem pedig siránkozni
2020. máj. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem sem volt,csók és randi sem.Hidd el,ez nem egyéni probléma,egyre több ilyen fiú/lány van,még akikről nem is hinnéd.Nem kell elkeseredni.:) 22/l
2020. máj. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%

25 vagyok és még nem volt. Csak azért nem fogok lefeküdni valakivel hogy ne legyek szűz. Nehéz komoly normàlis pasit talàlni aki megfelel az elvàrásaimnak és nem csak szexet akar.

Önmagammal szemben is magas a mèrce, akkor másokkal is az.

2020. máj. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Én "csak" 22 éves (lány) vagyok ugyan, de nem volt kapcsolatom sosem, csóknál meg ruhán keresztül történő tipi-tapinál tovább még nem jutottam szexuális töltetű tapasztalatok terén.
2020. máj. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!