Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van más is akinek még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is akinek még nem volt kapcsolata ennyi évesen?

Figyelt kérdés

Még soha nem volt semmilyen párkapcsolatom, de még lány barátom/haverom se. A szüleim szégyenkeznek emiatt, azt mondják hogy már rég házasnak kéne lennem. Szinte sose beszéltem lányokkal mert féltem tőlük vagy nem tudom, volt aki közelített felém de én semmit nem mertem csinálni, csak elkerültem. Van más is aki hasonló helyzetben van?


37/f



2017. nov. 12. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Mégis mi az isten átkát csináltál te 37 evig? :O
2017. nov. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Tessék elmenni pszichológushoz! Komolyan mondom. Magától nem fog változni semmi sem. Az sem segít az önbizalmadon, hogy nagyjából 20 éves lemaradásban vagy nőügyekben. Nem kell a környezeted tudtára adnod, hogy pszichológust keresel fel, de segíteni fog. A bezárkózottságot le kell tudnod vetni magadról.
2017. nov. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha már a félelem: mond az igazat ami ráadásul kevésbé ciki! Te nem a lányoktól féltékeny hanem hogy egy őstulok szétver “ én láttam meg előbb a csajt” alapon.
2017. nov. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Biztosan van, de ha erre rájöttél, hogy lehetne ez másképp, jobb is egy társsal, még nem késő változtatni.

Próbáld leküzdeni amitől tartasz, fokozatosan, ha rajta vagy a dolgon, siképülni fog.


Hajrá

2017. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
51%
#sikerülni ;-)
2017. nov. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%
Féltékeny helyett: féltél. De a hüledezők is vegyék tudomásul: sok úgymond béna csajozós azért tunyi mutyi mert a környezetében atrocitás ért valakit nő miatt vagy tán őt magát... oszt szoroz és úgy van vele 4 fogat nem ér az ha ki kezd egy csajjal főleg ha nincs garancia sem arra hogy a csaj viszont szeret. De aki szerencsés volt annak ezt hiába ecsetelem azt hiszi ő a Jani pedig ugyanilyen helyzetben az sem lett volna don juan . Vagyis nem tudhatjuk mi van a háttérben
2017. nov. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező,én megértelek. Bár én nagyon sokat ismerkedtem nőkkel,vagyis próbáltam nagyon sok helyre eljártam,sokat tettem is érte,de mivel nem születtem helyesnek,ezért a nők maximum barátnak,de sokszor még annak se akartak.

Nem mindenkinek jön ám össze,nem mindenki szerencsés az életben ilyen téren.

Pl. én tudom,hogy soha nem lesz barátnőm,mert ahhoz szerencse is kell.Ami nekem szinte soha nem volt az életben. Amit elértem az életben,azt vért izzadva,kínkeservesen leküzdöttem,és csak azért sikerült.

De ha nem születtél helyesnek férfiként,akkor még ez sem elég ahhoz.Pedig én sok éven át küzdöttem ezért is,de semmi eredménye nem lett.

Míg az ismerősöm,aki semmit nem tett érte,neki meg az ölébe hullott a kapcsolat egy véletlen folyamán.

Ez ilyen,soha nem volt igazságos az élet és nem is lesz...

26/F

2017. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, 37 év alatt stabil egzisztenciát építettél, ha megspóroltad a párkapcsolatokat és az ismerkedést.

Javaslom, hogy valamilyen szokatlan módon kezdj el ismerkedni, hiszen elég szokatlan helyzetben vagy.

2017. nov. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nos tudom ez tényleg nagyon ciki, sőt az még inkább hogy még szűz vagyok, de engem már nem tud érdekelni. Próbáltam változni de nem ment inkább hagytam. Eddig se nagyon hiányzott a kapcsolat és most se, csak kíváncsi voltam hogy ez az eset mennyire normális ennyi évesen.
2017. nov. 12. 19:30
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem kell a lányokkal beszélni. Ha ide mersz írni, akkor velük is tudsz interneten keresztül beszélgetni. Ott van a Tinder, a Facebook, a különféle társkereső oldalak, azokon próbálkozol egyáltalán? Az egy dolog, ha baromira parázol élőben, de ott az internet, pont ezért is van.
2017. nov. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!