Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok vélemény?

Figyelt kérdés

Túrázás,kerékpározás , csavargás ,kötetlen beszélgetés randi gyanánt .

Vagy ezek a dolgok is kihaltak ?


2020. máj. 9. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%

igen eléggé kihaltak, sajnos a mai csajokat ez nem érdekli túlzottan. Én viszont imádnám: nagyon szeretem a természetet, ott tudok igazán kikapcsolódni, nem mondjuk egy puccos étteremben vagy ilyenek. Szóval van szerintem még ilyen csaj, pláne aki otthon van a sport területén, annál ez lesz a nyerő, no stress! Csak nehéz megtalálni viszont nem lehetetlen.

21l

2020. máj. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Mi kirándulni és gesztenyét szedni mentünk az első randinkon, egy gyönyörű októberi napon. Aztán másnap elhívtam magamhoz, együtt megsütöttük a gesztenyét, borozgattunk, beszélgettünk. Azóta már a férjem. Sokkal kellemesebb volt, mint egy étteremben, cukrászdában ücsörögni. Ez pont egy jó szűrő arra, hogy hasonló-e az érdeklődés. Randiztam olyan sráccal, aki elvitt egy szép helyre, de nem volt hajlandó kiszállni a kocsiból, mert utál gyalogolni. Nem volt több randi.
2020. máj. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A srác dobott téged, mert megrögzött gyalogló vagy.
2020. máj. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Első randin sosem mentem bicozni se kirándulni, max beszélgettünk itt ott.. Nálam a túrázás eleve kilőve,mivel utálom.. :D Bocozni meg egyedül csak a jelenlegi párommal szoktam,mivel egy községben élünk.. bérelni meg eszem ágába sem lett volna senkivel sem
2020. máj. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Ez maximum akkor jó randi, ha már együtt vagytok. Ismerkedés során meg akarom tudni, hogy milyen a másik, milyen személyisége van, márpedig az elég nehezen megy, ha közben kiköpöm a tüdőm. Kerékpározás....😀 És majd odakiabáltok egymásnak közben? Valakinek biztos bejönne az ilyesmi, én elhajtanám, aki ezzel próbálkozik első randikon.
2020. máj. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem állat módjára tekerni hanem komótosan. 😂
2020. máj. 9. 17:27
 7/13 anonim ***** válasza:

Minden második randink, főleg a túrázás.

20/L

2020. máj. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondolom, hogy ezek tök jó programok, még akár az ismerkedés elején is, de nem rögtön a legelső randinak. Kb mint a mozi.
2020. máj. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

A párommal ezek az átlag randijaink.

Bár mindketten elég nehezen találtunk hozzánk valót, szóval gondolom annyira ez nem gyakori

2020. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Őszintén én egyedül a túrázást nem szeretem, mert nincsenek jó tapasztalataim vele. Még nem volt túrázós randim, de középiskolában az osztályfőnököm nagyon szeretett túrázni és állandóan vitt minket magával és én nagyon szerettem, mindig tök hosszú túrákra mentünk, nagyon kifáradtam mindig, sőt az egyik ilyen túrázás után szépen be is lázasodtam szóval én azt inkább kihúznám a listáról.
2020. máj. 10. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!