Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csaj unmatchelt a zeném miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaj unmatchelt a zeném miatt?

Figyelt kérdés

Tinderen elküldtem a lánynak az egyik zenémet. Mondtam neki zenész vagyok. Erre letörölt? Ma már a művészet sem számít a nőknek?


Tényleg ennyire rossz? Most ismerkedem a szoftverrel hogy miket tud , de szerintem egy igazi nőnek támogatónak kellene lennie. Tudom még nem kiforrott Martin Garrix hangzás de igyekszem.


[link]


2020. máj. 9. 13:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Bocsi rosszul fogalmaztam, a csajjal nem foglalkozom aki unmatchelt. a zenét természetesen folytatom :D
2020. máj. 9. 14:20
 12/14 anonim ***** válasza:
69%
Nyilván célszerű helyén kezelni a dolgokat. Ha hobbiból zenélsz, ne hívd magad zenésznek, elég nagyképűen hangzik. Én is zenélek, sőt, régebben festegettem, de nincs annyi bőr a képemen, hogy zenésznek vagy festőnek mondjam magam :D
2020. máj. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem nem rossz, nekem mostanában bejönnek ezek a minimalista zenék. Az meg nem nagy veszteség, ha emiatt dob valaki, simán hülye. Nekem volt már olyan párom, aki szerintem pocsék zenét hallgatott, nem ezen múlik az ilyesmi.
2020. máj. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hobbi szinten mert ne csinalhatnad? De ez nem muveszet. Nem rosszbol irtuk neked...Az emberek szeretik a muveszi beallitotsaguakat legy no vagy ferfi, de erre amit mutattal nem lehet alapozni azt a jelzot, h nem szeretik a muvesz pasikat...?
2020. máj. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!