Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csaj unmatchelt a zeném miatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaj unmatchelt a zeném miatt?

Figyelt kérdés

Tinderen elküldtem a lánynak az egyik zenémet. Mondtam neki zenész vagyok. Erre letörölt? Ma már a művészet sem számít a nőknek?


Tényleg ennyire rossz? Most ismerkedem a szoftverrel hogy miket tud , de szerintem egy igazi nőnek támogatónak kellene lennie. Tudom még nem kiforrott Martin Garrix hangzás de igyekszem.


[link]


2020. máj. 9. 13:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Amíg nem tudsz megélni belőle, addig nem vagy zenész, csak hobbista. Ebből pedig első hallásra nemigen élsz meg, ez tuti. Ez olyan, mintha a heti 3 tesiórádra azt mondanád "testépítő vagyok".
2020. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

hát biztos van olyan, akinek ez zene...

ettől még nem kéne szó nélkül törölnie, bunkó a csaj, ennyi

2020. máj. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
köszi, igazatok van .. De azért csak jobb, ha egy csaj látja igyekszem kreatív lenni. A legtöbb nőnél kimerül a hobbi abban, hogy tv-t néz, meg sétál.
2020. máj. 9. 13:47
 4/14 anonim ***** válasza:
89%

Egy igazi férfinek nem kell támogatónak lenni?


A művészethez ennek semmi köze.

2020. máj. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%

Akit ismerek, annál a művészet csak előny. A barátommal mindkettőnknek nagy szenvedélye a színház, valamint én írok, ő zenél. Egyikünk se ebből él meg, de bőven hoz némi pénzt és hírnevet, de még inkább szeretjük csinálni.

Én eleve az ilyet nem tartom zenének (nem ítélem el, aki alkotja vagy élvezi), mert nekem a zenéhez kell valamilyen hangszer. Lehet, én vagyok ódivatú.

Nem mondanám biztosra, hogy emiatt nem ír többet, hiszen nem indokolta. Viszont szerintem túlzás azt állítani, hogy zenész vagy, de lehet, tényleg ennyire nem tetszett neki.

2020. máj. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
Na várjál, akkor te most zenész akarsz lenni, vagy csak a csajoknál bevágódni azzal, hogy milyen kreatív vagy? Nem mindegy. Kreativitást jobban fogadják, ha kétkezi munkából jön; pl. érméből készítesz egy gyűrűt vagy rézcsavarból egy darazsat, esetleg faragsz, stb.
2020. máj. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Persze, h lelepett! Azt hitte dobsz neki valami ertelmes alkotast, de ezhh.....Rosszabb mint a semmi nem, h muveszet!
2020. máj. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem bírja a nagyképű pasikat. Nem vagy te zenész .
2020. máj. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem nagyon tudok ilyen kézzel csinált dolgokat készíteni. Igazából ez olyan mint amikor valaki rajzol, most nyilván nem a nagyokhoz hasonlítod magad. De köszi akkor nem foglalkozom vele, nem éri meg. Meg akkor nem is nagyon hangoztatom, majd ha már jobb leszek, én igazából kikapcsolódásból csinálom tehát próbálom nem komolyan venni túlságosan magam, mert tudom a zene ipar eléggé telített már így is .
2020. máj. 9. 13:59
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
"De köszi akkor nem foglalkozom vele, nem éri meg" Pontosan itt a baj. Az egész olyan erőltetett szagú. Mintha kizárólag azért csinálnál valamit, hogy becsajozz vele. Ha valami tényleg érdekel, akkor nem azért csinálod, mert "megéri". Hanem csak úgy, akkor is, ha nem éri meg. És nem hencegsz vele, mert ez ilyen hencegős erőltetés, hogy "én zenész vok ecsém'" :)
2020. máj. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!