Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon élő nők igénybe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon élő nők igénybe vesznek heteró férfi prostikat? Innen valaki vett már igénybe selyemfiút?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyan nőkre, akik nem tudnak felszedni valakit egyéjszakásnak, mert nem a szép vagy átlagos külsejű kategóriába sorolnák magukat. Érdekel hogy vélekednek erről akik már fizettek érte.
2020. máj. 9. 12:19
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Persze ámítsd még szegény lányt 20#, amikor nyilván annyi önbizalma sem maradt hogy hozzászóljon egy valamirevaló férfihez. Nem arról van szó hogy a 19# eláshatja magát, de ha a saját helyzetedből indulsz ki, csakis tévútra csalod őt

Több értelme van ha akár férfitől kap tanácsot mint egy már magabiztos nőtől, ő nincs abban a helyzetben mint te.

2021. márc. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
0%

Na persze....pont az itteni "ferfiak" khm - SELEJTek tanácsa mérvadó! ...

Minimálbéres, mamahoteles, luzerek egész hada...Hogyne!

(És tisztelet a kivetelnek, mert vannak, csak kevesen)

2021. márc. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

20

De hány centihez vagy 75 kiló?

Am. én majdnem egész életemben nagyon vékony voltam, mégsem volt

különösebb sikerem. :)

Elgondolkoztam ezen a férfi prosti dolgon.

2021. márc. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
160 cm. Pici vagyok :)
2021. márc. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem jellemző hogy annyira tolonganának a férfiak. Teljesen normális kinézettel mondom ezt.
2021. márc. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:

Na pont az ilyen férfigyűlölő tróger mint a 20# selejtezi le a másik nem jórészét, mikor ő maga csupán annyit ér amennyire kinéz aztán ennyi az összértéke.

Esküszöm hogy az összes ronda nő sokkal inkább megérdemelne egy normális férfit mint egy ilyen mocskosszájú söpredék. Sajnálom hogy ilyen igazságtalan a világ

2021. márc. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
Konkrétan a 22#-re válasz a 26#
2021. márc. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
0%

#26

Nem vagyok férfigyűlölő, sőt, férjnél vagyok. És írtam is, nem minden férfi selejt. (Csak a legtöbb)

Sajnos a szövegertéssel úgy látom gondjaid vannak....

Kinek nem inge..... te rögtön magadra vetted, vajon mert betalált?

🤔

2021. márc. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

28# a szövegértéssel neked vannak problémáid, azt írtam "selejtezi le a másik nem jórészét"

Persze gondoltam hogy a magadfajta nagyszájú nem marad egyedül mert magabiztos, ezért írtam hogy sajnálom hogy ilyen igazságtalan a világ.

Amúgy részvétem szerencsétlen férjednek hogy egy ilyen nő jutott neki, ennél azért talán jobbat érdemelt volna, nyilván valami papucs

2021. márc. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

És vajon mennyibe kerül?

Én egy ilyen ffit nem tudnék megcsókolni, akkor milyen lehet?

2021. márc. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!