Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magyarországon élő nők igénybe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magyarországon élő nők igénybe vesznek heteró férfi prostikat? Innen valaki vett már igénybe selyemfiút?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyan nőkre, akik nem tudnak felszedni valakit egyéjszakásnak, mert nem a szép vagy átlagos külsejű kategóriába sorolnák magukat. Érdekel hogy vélekednek erről akik már fizettek érte.
2020. máj. 9. 12:19
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

A haverom. Öreg, 60 70 éves nénikkel kefèl állandó ügyfélköre van, mind jómódú. Nincs fix tarifa. Havonta a 3 m megvan neki, plusz kocsi, ékszer, màrkás óra a szülinapra.

Viagrát használ.

2020. máj. 9. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
2020. máj. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Inkább egy vibrátort vennék,mint fizetni a szexért!
2020. máj. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Nőként, akkir kapok férfit amikor akarok!!!! Azt, akit, ahol, és ahogy én akarom, és ha akarom fizetnek is érte....Miért fizetnék a szexért?
2021. márc. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

14: Nyilván nem a hozzád hasonló nőkre vonatkozott a kérdés, hanem az olyanokra, akik nem ennyire szerencsések, nem rendelkeznek jó adottságokkal, ezért csak a legeslegalja jutna nekik, az is szökőévente egyszer.

Kérdező, én minden további nélkül megtenném, ha lenne belőlük normális kínálat itt, ahol élek. Ugyanis attól még, hogy ronda vagyok, mint egy kupac bűzölgő szar, nekem is lenne igényem jó minőségű szexre, egy megfelelő technikájú, nem merevedési zavaros, nem gyorstüzelő, nem mikropéniszű, nem alkoholista, nem apámkorú, nem ápolatlan stb. férfival.

2021. márc. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

#15

Egyaltalán nem vagyok szép.

Sőt öreg is vagyok (31)

Mobdjuk az arcomra azt mondjak szép, de kepzeld, még vékony sem vagyok. Mégis minden ujjamra akadna ezer férfi. Ez azert van, mert Nő vagyok. Javaslom, használd ki te is

2021. márc. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként kétlem hogy azt kapnál meg, és ott, és úgy ahogy te akarnád, legfeljebb a vágyaidban.

Nyilván ha nem vagy ronda külsejű nem okoz különös nehézséget a szexpartner felkutatása, viszont megnéznélek ha csakúgy random válogatnál a jobb palik közül (túlsúlyosként ráadásul) mekkora felsülés lenne abból!

Ha pedig nem szép valaki, akkor még nőként sem lehet könnyű

2021. márc. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:

Pedig de...Igazából nekem pont vékonyan nem ment. Nem vagyok 100kg vagy ilyesmi, de nem S.es a méretem.

Bár, nekem külsőre nem nagyok az igényeim, belsőleg, valamint egzisztenciálisan viszont annál inkább.

2021. márc. 11. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
16: 30 leszek nyáron, csontsovány és ronda arcú. Baszhatom tehát, hogy "Nő" vagyok, ha nem kelendő... Nincs mit kihasználnom. Neked szépnek mondott arccal, nem vékonyan, tehát nem laposan nyilván könnyű.
2021. márc. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Nem. Tenyleg nem vagyok lapos. Hasam mondjuk nincs. De popsi,cici valóban van.... Meg a hajammal mázlim van, sok es dús.

Szerintem, ha csinosan nőiesen öltözködsz, az már sokat dobsz ám magadon. Ha vékony vagy, egy fekete legging-el, meg egy bármilyen, nem rikitó szinű tunikával nem nagyon lőhetsz ám mellé, ha ehhez felveszel egy tűaarkút, meg némi alapozó+szájfény, garantáltan könnyebb lenne ám. Ha nekem ment 75 kg.val, neked is fog. :)

2021. márc. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!