Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak itt olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak, akiknek sikerült megtanulni bízniuk a nőkben és nem verték át őket?

Figyelt kérdés
Már tizenévesen is zárkózottabb, introvertáltabb voltam, de az összes eddigi kapcsolatom során sérültem és egyre bizalmatlanabb lettem. A barátaim, ismerőseim, környezetem kapcsolataiból nyert rossz tapasztalatokat szintén szivacsként szívtam magamba, hogy én ilyen hibát biztosan nem akarok elkövetni az életben.

2020. máj. 8. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:

Soha nem volt jó kapcsolatom egész a mostanáig.

Embertől és tettektoől függ a bizalom kérdése. Nálunk ez annyira sikerült, hogy vakon megbizunk egymásba. Nemrég össze is hazasodtunk. ☺️. Most a járvány miatt teljesen el lettünk szakítva egymástól. ( különböző kontinens) nem tudjuk, hogy az idén lessz e esélyünk talalkozni,de ez nem tor meg minket. A bizalom és a szeretet ugyanúgy megmaradt. 30f és 28 Ázsiai lany.

2020. máj. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bízok a nőkben. Abban a kettőben, akik a legjobb lány barátaim. A többivel érthető módon óvatos vagyok, pedig én alapvetően elég könnyen megbíztam bennük. Az évek azért szolgáltattak bőven negatív tapasztalatokkal.
2020. máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Ramos ökle ***** válasza:
85%

Nőkben bízni semmivel sem több, mint akárkiben bízni.

Ha nem bízol valakiben, akkor örökké szétcseszett lesz a lelked. Kell pár ember, akiben bízol, akár azok a nők, akikkel összejössz. A bizalomnak is vannak szintjei, és egy egészséges szintet meg kell határozni, különben örökké ezen fogsz agyalni.

2020. máj. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Három házasságom futott zátonyra, mégis azt mondom, hogy lehet bízni a nőkben. Soha semmi szemétség, megcsalás, kiforgatás nem volt. Mindhárman korrektek voltak mindenben. F49.
2020. máj. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Az exemben 100%-ig megbiztam, soha nem gondoltam hogy van okom féltékenynek lenni, úgy éreztem megtaláltam azt az embert akit mindig is kerestem, hogy megérte rá várnom. Ő mindenben tökéletesnek tűnt, minden "igényemnek" megfelelt. De tévedtem. Kiderült, hogy egy elvtelen, semmit érő ri¶∆nc akire kár volt egy percet is áldozni az életemből.

Ugyanezt láttam és látom szinte minden téren magam körül. És érdekes módon nem a férfiak azok akik megbízhatatlanok és csak kihasználják a másikat hanem inkább a nők. Mondom, ezt csak a saját társaságomból, barátok, haverok példáján állítom. Egyedüli pozitív példa talán szüleim akik már több mint 30 éve együtt vannak és még mindig szeretik egymást és jól elvannak. Szóval valahol biztos van olyan nő is akivel lehet komolyan tervezni akire lehet számítani feltétel nélkül, de egyelőre én nem találkoztam ilyennel. Emiatt pedig kétséges, hogy valaha is meg fogok tudni bízni egy nőben olyan szinten hogy egy komoly kapcsolatot be merjek vállalni. Meg az szerencsém, hogy exemmel nem költöztünk össze, nem vettünk pl házát közösen, ne adj isten ha még gyerek is született volna...

2020. máj. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsoval egyet ertek. Engem 3 volt baratnom csalt meg, ugy h igy imadlak meg ugy szeretlek ( eut mondtak eveken at).35 f.
2020. máj. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Parasztgyerek ***** válasza:
Nagyon hasonlóak vagyunk.
2020. máj. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En bízom a nőkben. Az hogy megcsalnak nem az o hibájuk
2020. máj. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nemverem át a nőket,de bizni bennúk?Ez vicces volt!
2020. máj. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van egy örök mondás, amit nekem régi öregek mondtak, nőnek akkor higgy, ha ló legel a sírján. Gondolom nem véletlenül. Amúgy a 80%-uk beteges hazudozó, főleg a 20-30 as nők.
2020. máj. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!