Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire igaz az ukrán nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az ukrán nők legendás szépsége? Volt már valakinek ukrán barátnője?

Figyelt kérdés

Most nem a kamu társkeresős ukrán nőkről beszélek, hanem valódi barátnője aki ukrán volt.

Informatikusként most a koronavírus karantén alatt bizonyítottam, hogy tökéletesen alkalmas vagyok már távmunkára is. Ezért kibuliztam, hogy végleg így dolgozhassak, így nem kötődöm többé Budapesthez (hála Istennek, utálom azt a helyet).

Így nyilván az lenne logikus ha vidékre költöznék, de tudok jobbat, Ukrajnába. Mivel mind1 hogy honnan dolgozom, de ugyanazt a pénzt kapom, így az lenne a logikus hogy oda költözzek ahol a legtöbbet ér a pénzem, így jön képbe Ukrajna.

Az ukrán nők állítólag oda vannak a pénzesebb külföldi pasikért és szépek is. Bár én láttam jó pár "nudista" ukrán lányokat, nem tűnnek különösen szépeknek, inkább ilyen oroszosaknak de az is elég jó. Jobb volt mint a magyar átlag. Viszont állítólag a viselkedésükkel, természetükkel problémák vannak, kicsit vadabb emberek mint mi.

Ti mit tapasztaltatok ukrán hölgyekről? Megéri velük kezdeni, akár komoly kapcsolatra is?


2020. máj. 7. 16:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is nagyon bejönnek az ukrán nők. Egyébként milyen társkeresőkön lehetne ukránokkal beszélni? Én is kiköltöznék szívesen, csak nem beszélem a nyelvet.
2020. máj. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
De rossz! :D Te most komolyan csak ezért költöznél oda? Beteg vagy. :D
2021. okt. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
12# Nevethetsz, de az incelség (itt a gykn legalábbis) már olyan méreteket ölt, hogy egyáltalán nem vagyok meglepve
2021. okt. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
76%

#13

Nem tudom megérteni, hogy az aki állítólag az anyagi világban ilyen sikeres informatikus, az hogy lehet ekkora balfék hogy ilyen abszurd ötlettel álljon elő?

2021. okt. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

14# Attól, hogy valaki infós, még nem jelenti azt, hogy az élet más területén is, hogy úgy mondjam... egy éles kés a fiókban.


Amúgy: hajrá!

Nem annyira szar hely, mint amennyire beállítják, de a mentalitással lehetnek némi gondjai. Amint átléped a határt, egy, a magyarnál is korruptabb, agresszívebb ls kúltúrharcába csöppensz, ahol másról sem szól az élet, mint a Krím miatt érzett sérelem és a szűnni nem akaró orosz-amerikai-ukrán érdekellentétek miatti konfliktusok.

2021. okt. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

5 hogyan kell lefektetni őket? 😂

Pénzzel

Nem kell ehhez könyv


Egyébként a legenda igaz

Nagyon sok ott a nagyon szép no

Sokkal több mint itthon

És az is igaz hogy gold diggerek

Egyszerűen ez van beléjük nevelve

Szépek és szegények, úgyhogy a kválkodasban látják a kiutat


Számomra a világ legszebb nője is ukrán

Mióta megláttam, azóta gondolkodtam el hogy mi lehet Ukrajnában…. Olyan arca van hogy nem hiszed el


De ő is csak egy buta prosti

Nem hirdetos, de folyton pénzes pasikkal dugatja magát már 16 éves kora óta


Most is fiatalon egy 50 korui aputestu ronda bácsival van együtt, de így legalább el tudott menekülni a háború elől

2023. aug. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!