Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire igaz az ukrán nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz az ukrán nők legendás szépsége? Volt már valakinek ukrán barátnője?

Figyelt kérdés

Most nem a kamu társkeresős ukrán nőkről beszélek, hanem valódi barátnője aki ukrán volt.

Informatikusként most a koronavírus karantén alatt bizonyítottam, hogy tökéletesen alkalmas vagyok már távmunkára is. Ezért kibuliztam, hogy végleg így dolgozhassak, így nem kötődöm többé Budapesthez (hála Istennek, utálom azt a helyet).

Így nyilván az lenne logikus ha vidékre költöznék, de tudok jobbat, Ukrajnába. Mivel mind1 hogy honnan dolgozom, de ugyanazt a pénzt kapom, így az lenne a logikus hogy oda költözzek ahol a legtöbbet ér a pénzem, így jön képbe Ukrajna.

Az ukrán nők állítólag oda vannak a pénzesebb külföldi pasikért és szépek is. Bár én láttam jó pár "nudista" ukrán lányokat, nem tűnnek különösen szépeknek, inkább ilyen oroszosaknak de az is elég jó. Jobb volt mint a magyar átlag. Viszont állítólag a viselkedésükkel, természetükkel problémák vannak, kicsit vadabb emberek mint mi.

Ti mit tapasztaltatok ukrán hölgyekről? Megéri velük kezdeni, akár komoly kapcsolatra is?


2020. máj. 7. 16:49
1 2
 1/16 Sunshinedoll ***** válasza:
70%
Egyszer a fodrász elrontotta a szőkítésemet és csibesárga lett a hajam, és akkor mondta rám egy ukrán csaj, hogy milyen ukránosan nézek ki. :/
2020. máj. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Van orosz lány ismerősöm, kettő is, meg egy ukrán. Az adottságok ott is változóak, vannak alapjában véve szép és alapjáraton ronda emberek is, pont, mint nálunk. Az egyiküket láttam otthoni ruhában szemüveggel, összefogott hajjal, és így semmi szép sem volt benne, viszont ha megy valahova, mindig kisminkeli magát, stb., úgy persze jól néz ki. Meg ha ott akarsz hosszútávra tervezni, nem ártana az ottani kulturát is jobban megismerni, mert lehet, hogy annak is csak a szép oldalát látod most, de ha kimesz, nagyon szokatlan dolgokat fogsz tapasztalni.
2020. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
2020. máj. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
93%
Mennyire kell sekélyesnek lenni ahhoz, hogy csak azért költözz Ukrajnába, mert ott - állítólag - sok a szép nő?
2020. máj. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%

Léteznek ilyen könyvek, amiket nyugati férfiak írtak angol nyelven, hogy milyenek is az ukrán nők, hogyan kell lefektetni őket, stb.


Angolul keresgélj rá a témára, de tudok neked ajánlani erről szóló (ingyenes, pdf formátumú) könyvet privátban is. Elképesztő irodalma van a dolognak angol nyelven.

2020. máj. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#1-es

Amúgy ez igaz. Sok ilyet láttam én is (eddig csak képeken). De tényleg nagy divat lehet ott a csibés színű haj.

2020. máj. 7. 17:16
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Nekem volt ukrán barátnőm (nő vagyok, tehát lány barát). Ő nagyon csinos volt, mikor elment valahová mindig smink, szép ruha, jó haj. De otthon általában igénytelen volt, nagyon rendetlen is, sokszor koszos, káoszos volt a lakása. A pénzt azt szerette, főleg ha más kereste meg. Ismerek más ukrán nőket is, nem ennyire közelről, de ők is olyanok, hogy 1-2 óra cicoma indulás előtt, és akkor tök jól néznek ki, de úgy általában igénytelenek, a környezetükre is. És eléggé veszekedősek, ha valami nem tetszik nekik.
2020. máj. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

Nekem ugyan nem ukrán, hanem orosz barátnőm volt (sok hasonlóság van közöttük), szerintem az orosz lányok nagyon szépek, viszont mikor először Ukrajnában jártam, hát... Jobbra számítottam :) Idővel aztán láttam egész szép lányokat, de összességében nekem nem jött át az a híres ukrán szépség (szubjektív benyomás, nem akarok bárkit megbántani, rövidke tartózkodásom alatt nekem ez jött le).

Ukrajnába költöznél? Egy ideig én is fontolgattam, ha lenne ott munkám, simán kimennék én is amúgy 😁


1# 🤣🤣🤣

2020. máj. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak kiábrándítani, de egyfelől egy 43 milliós népről beszélünk, ráadásul hatalmas ország.

Gondolhatod, hogy nem minden nő szép és nem minden nő van oda a külföldi pénzes pasikért.

Másfelől: valószínűleg, hogy aki külföldi, pénzes pasit akar, az nem Ukrajnában képzeli el a hátralevő életét, szóval te hiába költöznél ki..

2020. máj. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%

9. - ?


A budapesti nők tömegei sem költöznek el Budapestről, megtalálják a külföldi pénzes pasasokat ott helyben.

2020. máj. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!