Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bejelölt egy srác facebookon....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelölt egy srác facebookon. Nem tudom visszajelöljem-e?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom nevetséges kérdés.:D Én csak olyanokat szoktam visszajelölni/bejelölni akiket tényleg ismerek legalább beszéltünk már egyszer vagy látásból ismerjúk egymást mert sokat látjuk egymát, ugyanott, pl munkahely.

Szival nem szoktam ismeretleneket visszajelölni. Viszont annyi sztorit olvastam hogy emberek így ismerkedtek meg,stb.

Tudom életprobléma:D


2020. máj. 7. 08:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne.
2020. máj. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A nyilvánvalóan kamu profilok kivételével én mindenkit vissza szoktam jelölni. Ha akar valamit, úgyis jelentkezik, ha nem, akkor meg fél év múlva törlöm. Semmivel nem lát rólam több infót, pusztán csak azért, mert az ismerősöm, úgyhogy engem nem zavar.
2020. máj. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szimpatikus neked? Van jelenleg akadálya annak, hogy ismerkedj vele? Egy esélyt lehet adni, aztán legfeljebb törlöd vagy egyenesen tiltod, ha rosszul sül el a dolog.
2020. máj. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én is gondolkodtam hogy kamu profil-e, de nem tudom eldönteni. Viszonylag sok közös ismerősünk van, viszont nagyon különböző helyekről, olyan emberek akik egymást aligha ismerhetik.

Sok infó privát. Ismerőseit sem látom, de az is lehet hogy amiatt mert így van beállítva (mármint sokaknak nem lehet látni).

Amit láttam az ilyen kis grofó és hasonló kaliberű zenei előadók kedvelése de ez meg lehet hogy csak baromi régi dolog, poén nem tudom..

2020. máj. 7. 09:00
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Aki Grofót szereti az cgány, mert hogy normális magyar ember nem kedvel ilyent az tuti. Amúgy meg én is úgy szoktam csinálni, mivel zenész is vagyok, hogy aki bejelöl a zenészprofilomon kívül a priváton azt egyből kivételek közé adom, ha nem ismerem és ugyanúgy semmit se lát rólam csak a nyílvános posztjaim. De, amúgy ritkán szoktam a privát profilomra felvenni embereket (nem mondom jó pár csajt már , azért behalásztam így, hogy bejelöltek nem tagadom :D Gondolom neki is az ismerkedés a szándéka, azért jelöl ismeretlenként).
2020. máj. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, akik ismeretlenül jelölgetnek, általában olyanok, hogy "Hmm, ennek a csajnak jók a képei, jelöljük be", de eszükbe sincs ráírni az illető(k)re:D Ha akart volna valamit már írt volna hidd el. Szóval visszajelölheted max eggyel több "ismerősöd" lesz, meg neki is. Ennyi.
2020. máj. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gondolom azért gondolkoztál el rajta, mert olyan jóképű a srác.
2020. máj. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 nem csúnya, képeken relatíve jóképű de nekem nem az esetem, a stílusa se annyira jön be (az alapján kb 5 kép alapján).
2020. máj. 7. 09:56
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nem ismered és nem is jön be miért gondolkodsz rajta,hogy visszajelöld-e?


Én se jelölök vissza ismeretlent. Ha valakivel vannak közös ismerőseink rákérdezek üzenetben,hogy honnan ismerjük egymást?A válaszból már egyértelmű a szándéka.


Volt olyan már akivel tényleg találkoztunk valamikor régen,Ő megjegyzett, tudta a nevem, én viszont már nem emlékeztem Rá.

De az esetek nagyrészében ha nem ismered valóban nem ismered, és bepróbálkozik, ismerkedni szeretne Veled.


Egy esetben jelöltem vissza ismeretlent azért mert nagyon bejött a srác. De előtte Tőle is megkérdeztem,hogy honnan ismerjük egymást. Sehonnan, de szeretne megismerni. Nálam volt a lehetőség,hogy teret adok-e ennek vagy sem.

2020. máj. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jelölj vissza pls
2020. máj. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!