Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek titkol valamit a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek titkol valamit a srác, vagy csak elfoglalt?

Figyelt kérdés

Hét közepe óta együtt van most az egész családdal. Kicsit kevesebbet beszélünk most, de nem tűnt el egyáltalán, és ugyanolyan kedves, csak nem mesél semmit, hogy mit csinálnak, jól vannak-e, instagramra sem posztol semmit, pedig elég gyakran szokott.

Nem ismerem amúgy a családját, még csak nem is randiztunk egyelőre a sráccal, csak eddig azért közlékenyebb volt.


Tudom, hogy hülye kérdés, csak vágtak már át elég csúnyán, és azóta nem hiszek el mindent első szóra.

Szerintetek csak simán elfoglalt?


2020. ápr. 26. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Legyen sajat eleted. Hobbi,munka,baratok,edzesek,noi dolgok(manikur,pedikur,szortelenites,stb.) Ne ligj mindig rajta.

N/38

2020. ápr. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én ritkán találkozom a családommal ( szülők, tesók) ezért ha pár napot együtt töltünk akkor alig adok másoknak életjelet. Mert átadom magam a pillanatnak a családommal. És nem olyannal foglalkozom aki mondjuk barát vagy haver. Ha komolyan érdekelnéd akkor már járnátok, szóval én nem erőltetném amúgy a dolgot.

Nem feltétlenül ver át, lehet csak nem akar veled annyit most beszélni, mert mással beszél. Ennyi.

2020. ápr. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Én is egész nap elfoglalt vagyok, nem is ezért kérdeztem, de ettől függetlenül tudok mesélni.


Nem tudunk még találkozni, mert külföldön ragadt, de mindig mondja, hogy alig várja már, meg telefonalni is szoktunk.

2020. ápr. 26. 21:31
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A) Lehúzza őt a családja, és semmi életkedve nincs írni, posztolni.


B) Olyan jól elvan a családjával, hogy nem lóg annyit online.


C) Nem történik odahaza semmi érdekes vele, így nem tud miről posztolni, írni.


D) Valamit nagyon titkol...

... de nem hiszem :)

2020. ápr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!