Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond velem?

Figyelt kérdés

Tudom, nehéz kérdés így ismeretlenül, de kíváncsi lennék, ki mit szűr le ebből, mi lehet a gond, amiért a társkeresési próbálkozásaim kudarcba fulladnak.

Közel vagyok a 40-hez, önálló életem van, nem vagyok gazdag, de normális munkával és életkörülményekkel rendelkezem, megvan a saját életem, barátaim, értelmes vagyok, jó értékrenddel, barátok és család csinosnak mondanak, szerintem van mit javítani rajtam, de alapvetően tényleg nincs gond a kinézetemmel sem. Nincs káros szenvedélyem, nincsenek őrült hobbijaim, nem vagyok lusta, bár elég visszahúzódó vagyok, de ugyanakkor szeretek eljárni a barátaimmal utazgatni, szórakozni, ugyanúgy el tudom magam foglalni a négy fal közt otthon, mint kint a természetben, akár egyedül, akár többekkel. Tízéves kapcsolat után többször próbálkoztam személyes ismerkedéssel (a netes társkereséstől egyelőre kiráz a hideg), pár randi után mégsem jutunk sehová, az utolsó pl. azt mondta, túl okos vagyok hozzá, és ezért biztosan magasak az elvárásaim...? Előtte pedig az volt az indok, hogy ennyi idősen én már biztos gyereket akarok, ő pedig még nem áll készen erre, hiába mondtam, hogy én nem szeretnék gyereket.

Szerintetek mit csinálok rosszul, mi lehet a gond velem? Hogyan változtathatnék ezen?


2020. máj. 6. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Így látszólag semmi. Nem veled van a baj hanem azokkal akikkel ismerkedsz.

Az emberek nagy része képtelen normálisan kommunikálni, egyszerűen nincsenek témák.

A gyerek téma meg csak kamu indok. A legtöbben ha pár nap után nem látják azt hogy meg tudnak dugni akkor lelépnek. Nw legyenek illúzióid.

2020. máj. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Két dologt tudok ez alapján mondani:


- hol lehet veled találkozni? A legtöbb hasonló ismerősöm annyira zárt térben mozog (otthon-munkahely vondal oda-vissza), hogy esély sincs megismerni őket. Ki kell mozdulni, emberek közé menni, nem társkeresni, csak menni, látszani, és jönnek a lehetőségek.



- " többször próbálkoztam személyes ismerkedéssel"


Pár randi, és feladod? Egy férfi tucatjával próbálkozik, mire egyáltalán egy randi összejön, és hol van még az, hogy bárhova jusson... Ha elmész 50 emberrel randizni, akkor a 80%-a eleve bukó, ez ellen nincs más orvosság, mint sokat kell ismerkedni.

2020. máj. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hirtelen arra tudok gondolni hogy túl komolyan veszed a randikat, túl feszengő vagy. Nem arra gondolok hogy fojtogató lenne a helyzet, hanem inkább üzleti tárgyalások hangulatát tudom elképzelni. Tárgyilagos kérdések, témák, beszélgetések jellemzik, kiszámítható és ugyanolyan tónusú vonallal.


Az írásodból letörtség érződik, könnyen lehet hogy a valóságban is nagyban hátráltat. Ugye nem tudjuk milyenek voltak a randik pontosan, de próbáld meg hogy lazábban állsz hozzájuk, több humorral, több spontán cselekvéssel/hellyel/történéssel, felhőtlenebb hangulatban. Ha úgy érzed ez még nem megy, akkor kicsit pihentesd és csak szimplán csinálj olyan dolgokat amiket szeretsz, legyen az sport, olvasás, tanulás/fejlődés, akármi.


Mondtad hogy a baráti köröddel nincs gond, mesélj nekik a randikról részletesen, kérd ki a véleményüket hogy szerintük hogy csúszhat el vagy mi miatt. Az hogy több randi van, már jó jel, tehát az elsőn valamilyen szinten szimpatikus voltál. Utána borul az egész úgy tűnik, ami pl. simán lehet a száraz kommunikáció miatt, vagy hogy nem közeledsz megfelelően (távolságtartó vagy).

2020. máj. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2: A jelen helyzetben igen, én is munka-otthon vonalon mozgok, de a "normális életben" kimozdulokakár egyedül is :) És nem adom fel, pont azért írtam ki a kérdést is, mert nem akarom feladni, hátha valaki látja, hogy hol hibázok, vagy mit kellene másképp csinálnom. Nehéz dolog az ismerkedés, főleg az én korosztályomban érzem annak, és látom a baráti körömben is :/
2020. máj. 6. 16:24
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező: én is 40 vagyok (férfi), és igen, nem egyszerű. De a legfőbb gondot ott látom, hogy az emberek gyorsan feladják, és ezen a téren a nőismerőseim vezetnek.


Pedig ez is olyan, mint a munkahely keresés. Van aki beadja 5 helyre, és behívják 2 interjúra, mégis úgy érzi, hogy nem megy ez neki, más meg 50 pályázatból egy interjút sem tud összehozni.



A legfontosabb továbbra is az, hogy ki kell mozdulni, látszani, így látatlanban nem lehet többet mondani ennél

2020. máj. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudom, nem sokra mész ezzel a válasszal, de szerintem egyszerűen csak nincs szerencséd. Volt egy 10 éves kapcsolatod, tehát rengeteg időd (és lehetőséged) elment. Most itt vagy abban az életkorban, amikor a többség már vagy még foglalt. Aki nem, azzal nehéz összefutni, nincs hol (a neten kívül). Pláne nehéz közülük olyannal, akivel összeilletek, a kémia is működik, minden stimmel. Ehhez kell(ene) egy hatalmas adag szerencse, hogy egymás útjába sodródjatok, és ne az legyen, hogy helyette csak a valami miatt nem passzolókkal találkozol...
2020. máj. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs veled semmi baj, és ne is tekints úgy magadra mint egy hibás árura.
2020. máj. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Először is melyik igaz rád F vagy N?
2020. máj. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%

"Először is melyik igaz rád F vagy N?"


A szó amit keresel az "értő olvasás". Ha elolvasod a szöveget meg fogod tudni ;)

2020. máj. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!