Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet a gond velem ha még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond velem ha még nem találtam barátnőt?

Figyelt kérdés
23 vagyok, még sosem volt senkim. Igazán olyan sem volt még akivel ismerkedhettem volna. Túl rendes, és túl "jó fiú" vagyok. Ezzel nem dicsérni akarom magam, meg ez szerintem nagy hátrány és ez az oka hogy nem találok barátnőt. Ezen kívül mi lehet még velem a gond, meg azokkal a fiúkkal, lányokkal akik ennyi idősen hasonló helyzetben vannak?
2020. máj. 1. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:

"Igazán olyan sem volt még akivel ismerkedhettem volna"


Mondjuk kezdésnek ez. Ha nincs kivel ismerkedned/nem teremted meg a lehetőségét, akkor persze hogy esély sincs rá.


A másik gond lehet a csendesség, hisz nem tudsz kommunikálni mással. Barátokat se fogsz így szerezni, vagy maximum olyanokat akik rád telepednek és megpróbálnak kihasználni.


Az dicséretes hogy nem másban keresed a hibát, mondván milyen hülye mindenki hogy nem akar téged, hanem van annyi benned, hogy magadba nézz. Ez egy jó kezdés, de csak az első lépés. Én ajánlanék egy szakembert akivel megkezditek az önismereti utadat, segít megismerni magadat és hogy milyen kapcsolatokra/emberekre vágysz körülötted. Ez egy hosszú folyamat, ne várd hogy bizonyos mondatok, szavak vagy közhelyek segítenek. Magadba kell nézned és elkezdeni dolgozni a személyiségeddel.

2020. máj. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

"Túl rendes, és túl "jó fiú" vagyok."

Jaj, ez a kedvenc szövegen, "Nice guy". Nem vagy te sem rendes, sem jó fiú; valójában megalkuvó és konfliktuskerülő vagy. Ezek gyenge jellemre utalnak. Ebből meg jön a gyávaság és visszahúzódás, introvertált viselkedés. Ezek mind megnehezítik az ismerkedést.

Én is jártam a te cipődben, majd egyszer rájössz, hogy ez az igazság.


Ezen kívül még gond lehet az öltözködésed, stílusod, frizurád, illatod, kisugárzásod, hobbijaid.


F

2020. máj. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy túl rendes vagy, önmagában is éppen elég ok arra, hogy ne vegyenek férfiszámba a nők.
2020. máj. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Az a baj, hogy szerintetek a “rendesség” a sikertelenségetek kulcsa, holott ezer más szar tulajdonságotok van még, amik miatt esélytelenek vagytok. Önismeret kell, nagyon komolyan.
2020. máj. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kornikus00 ***** válasza:
8%
Nincs olyan hogy jó és rossz fiú! Tudod mivan a kibacott külső, a felszín, a látszat, ez az ami számít ebbe a társadalomban, de nem csak abba, henem a társkeresésben is. Ha átlagos kinézetű vagy, akkor szerintem ez az oka, és még megspékelve visszahúzódottsággal, önbizalom hiánnyal, ez beteszi a kaput mindennek. A lányoknak-nőknek, már nem elég az átlagos kinézet! Képzeld, a jópasikat megtalálják maguktól. És tesznek rà hogy milyenek, úgy vannak vele hogy a külső megfog, és a belső megtart!
2020. máj. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mármint a jófiút úgy érted, hogy visszahúzódó önbizalomhiányos?


Mert jó, azzal nincs baj, ha introvertált vagy, mert hát akkor érdemes olyat keresni, aki szintén intro, vagy bárkit, akivel össze tudjátok egyeztetni az életeteket. De az önbizalom kell, kezdeményezni kell! Kimozdulni is kell, mert máskülönben nincs esély új embereket megismerni.

Ez jelenleg a facebook csoportokba belépést jelentheti árvány idejére :D amúgy meg sport, hobbi, tanfolyam, munka...

2020. máj. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy bírom, hogy rendes ember nem is létezik az itteniek szerint.
2020. máj. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!