Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kutyavizeletes virág?

Figyelt kérdés
Páromnak, akivel már 3 éve élek együtt, szedtem 2 csokor virágot. Utálja a vágott virágot, szoktam cserepeset venni, de most spontán jött az ötlet. Kérdése: Hol bóklásztál? Szedtél kutyahugyos virágot? Ti mit reagálnátok egy ilyen kedves "köszönömre"? Vagy ne foglalkozzak vele?

2020. máj. 6. 15:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
Elkényeztetett pic sa a barátnőd,dobd ki,a virágot tartsd meg.
2020. máj. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
28%
Ezt csak te láttad és hallottad hogy hogyan mondta, senki más. Ha látszott hogy poénból mondta akkor ne vedd magadra, minden más esetben el kéne gondolkozz hogy ilyen bunkó csaj kell-e neked. Ja és segítség a következő barátnődhöz👌 ma már nem valami sok csaj szereti ha virágot adsz neki
2020. máj. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%

Ismerkedésnél ezt még poénra lehet venni. (Nekem volt egy csaj évfolyamtársam, aki közölte, hogy őt nem érdeklik a virágok, meg az "ilyen szarságok", inkább rendel egy pizzát és megnézünk egy sorozatot. Mondom neki: gyere már hozzám :D Álomnő az ilyen )


Na de viccet félretéve, hát, elég bunkó hogy így visszaszólt. Igen, talán gyerekes így random virágot szedni (amúgy miért ne?), De ezt közölhette volna normálisan is

2020. máj. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
88%

Akit szeretek attól minden ajándék egy csoda. Ezer éves elszáradt virágokat képes vagyok megtartani, mert Ő adta. Ez a nő nem szeret téged.

üdv

egy nő

2020. máj. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
68%
Azon nyomban kibaxnám, mint macskát xarni,de előtte még kimosnám a száját a hugyommal. :D
2020. máj. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
40%

De hát tudod, hogy nem szereti, mégis tépkedtél? :D

Vagy a szedett virág az más kategória, mint a vágott? Nekem nem.

2020. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
az biztos jó kapcsolat
2020. máj. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!