Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy venné ki magát, ha elmennék hozzá beszélni?

Figyelt kérdés
Megismertem egy lányt pár hónapja, és egy ideig nagyon jól elvoltunk, de pár hete abszolút nem reagál sem az üzeneteimre, sem a telefonhívásaimra. Az okot nem tudom. Ha hívatlanul elmennék hozzá mondjuk csokival, és/vagy virággal, az jól venné ki magát?

2017. aug. 25. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
lehet már foglalt és nagyon rosszul sülne el...
2017. aug. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem foglalt...
2017. aug. 25. 10:38
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Eleg szanalmasul venne ki magat. Nem akar veled beszelni, ismerkedni stb.
2017. aug. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szvsz kimerítené a zaklatás fogalmát. Mi az istent nem értesz azon, hogy nem akar veled beszélni?
2017. aug. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

hát én baromira nem örülnék neki.


ő már eldöntötte, mit (nem) akar, neked tudomásul kell venned.

2017. aug. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Sosem tudhatod, hogy foglalt-e. Van egy ismerősöm, aki ugyanígy járt, mint te. Azt hitte, csak átmeneti dolog, hogy nem beszél vele a lány, elment a lakásához és amikor be akart csöngetni, akkor látta meg az ablakban, hogy a lány egy sráccal csókolózik a lakásban.
2017. aug. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem akar veled kommunikálni. Nem szép dolog, egy végső lezárást megérdemelne a dolog, de inkább hagyd a fenébe...
2017. aug. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy fizetos ugyfellel van egy ideje es nem er ra.
2017. aug. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mivel nem valószínű hogy akarata ellenére nem tud válaszolni neked, nem a legjobb ötlet szerintem..
2017. aug. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez sosem jó ötlet. Bunkó viselkedés bár, de az eltűnés is egyfajta válasz, amit tudomásul kell venned.

Sokra nem mész vele, de az erkölcsi győzelem a tiéd, legalább nem pazaroltad tovább a drága idődet olyan emberre, aki meg sem érdemli :)

2017. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!