Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megunt? Vagy friendzone?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy férfi, akivel elkezdtem beszélgetni ( ő irt rám), elhivott többször találkozni, de a kijárási korlátozás miatt nem mentem. 2 hónapja beszélgetünk, néha tesz szexuális megjegyzéseket, de nem tudom eldönteni, hogy csak viccelődik-e, mert elég sok lány haverja van.

Volt egy beszélgetésünk, amiben azt írta, hogy ő nagyon szabad ember, neki ez mindennel fontosabb, célozva ezzel arra, hogy nehezen kötelezi el magát.

Pár napja pedig megritkultak a beszelgeteseink, ír minden nap szinte, de nem annyit beszélünk már, mint mondjuk pár hete, sőt van, hogy csak lelattamozza az üzenetem vagy 7 óra múlva ír vissza... lehet tényleg csak haverkent tekint rám, és úgy van vele, hogy ez belefér, hogy nem kell annyit beszélni, vagy egyszerűen már nem erdeklodik annyira irántam?


2020. máj. 6. 07:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Olvasva a sorok között, olyan pasival írogattál, aki csak laza szexkapcsolatot keres. Hűség neki ismeretlen fogalom és a monogámiáról is csak egyszer olvasott az újságban.

Te írod: ő nagyon szabad ember. Ez ennyit jelent.


Amíg veled társalgott, több nővel ugyanezt tette. Az egyik végül vevő volt egy ilyen kapcsolatra (vagy behúzta a csőbe és azt hiszi több lesz belőle), így te és a többi próbálkozása egyelőre fagyasztóba került.

Ne félj, amint kidobja őt az új nő, visszatáncol majd.

2020. máj. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Dugni akar csak és ezt burkoltan be is vallotta. Nem kell túl sok iskola, hogy erre rájöjj. Mostanra megunta, hogy nem álltál kötélnek, a sor végére kerültél. Erre is bazi nehéz lehetett rájönni.
2020. máj. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
majd meséld el jó volt-e a szex
2020. máj. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!