Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ami a fiúknak a friendzone,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ami a fiúknak a friendzone, az a lányoknak a cutezone?

Figyelt kérdés
Én mindig ebbe esek bele. :D A kiszemeltem aranyosnak meg cukinak talál, de semmi többet nem tudna elképzelni. Ha meg képbe kerül egy nálam feltűnősködőbb lány, arra egyből rámozdul. :/

2020. márc. 28. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nekem pont hogy az aranyos lányok jönnek be.

Cute girls > Hot girls


Amúgy a kérdésedre választ adva, nem ami a fiúknak friendzone, az a lányoknak is friendzone, csak sokkal ritkábban fordul elő.

2020. márc. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, az friendzone kifejezés mindkét nemre igaz
2020. márc. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

B+. Magyarul 10 féle képpen ki tudtad volna fejezni magad. Vagy nem értem! Most angolul akartad feltenni a kérdést, csak a mondat többi része nem ment angolul?


friendzone: 10 betű

barátzóna: 9 betű


... még spórolhattál is volna a karakterekkel...

2020. márc. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Mindkét esetben barátzónáról van szó, csak az egyik nemre jellemzőbb. A csajok ritkán kerülnek ilyen helyzetben és sokszor csak ráhúzzák helyzetekre, amikre nem is igaz. Valószínűleg, ha te is odaállnál a kiszemelted elé, hogy szexeljetek, igent mondana.
2020. márc. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
A lányoknak nincs ilyen. Egy lány két okból nem talál pasit: ha nagyon magasan van a mérce és csak a tökéletes külsejű férfiakkal áll szóba, illetve ha valamilyen komoly szoftverhibája van.
2020. márc. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

#4 És ha nem a szex a cél, hanem párkapcsolat, akkor mi van?


Amúgy meg nem minden pasi gondolkodik így, mint te, hogy bárkit megd*gna.. párkapcsolatba meg pláne nem lehet belekezdeni randomra akárkivel.

2020. márc. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6: Akkor az van, hogy a cél nem a szex, hanem a párkapcsolat. Most ez a kérdésed komoly volt? :D

Azt meg áruld már el nekem, hogy honnét tudod, hogy én hogy gondolkozom és kiket dugok meg? Csak, mert én pont az az eset vagyok, aki visszautasított már jó pár csajt és ha erről meséltem, akkor kiakadtak a férfiak ÉS a NŐK is!

De, hogy segítsek egy minimálisan a logikával kapcsolatban: A kérdés a barátzónáról szól. A barátzóna azt jelenti, hogy CSAK barátok a felek. Semmi több. Se romantikázás, se kapcsolat. Se komoly kapcsolat, se szexkapcsolat. Veled ellentétben, én a kérdésre válaszoltam és nem a saját korlátoltságom és hisztis támadásom reklámoztam.

Légyszi, legközelebb, mielőtt megszólítasz, legalább fél perced szánj a gondolkodásra. Hidd el, menni fog.

2020. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tükörfordításban tényleg azt jelenti hogy csak barátok a felek.

De a friendzone valódi jelentése az, hogy a fiú megismer egy lányt, de addig szarakodik, nem lép, amíg a lány (ha akart is valamit) már nem fog akarni semmit. Mivel már túl rég óta ismerik egymást barátok lesznek.

2020. márc. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!