Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányoknak miért van ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak miért van ilyen nagy elvárásuk?

Figyelt kérdés

Még sokszor az egyszerűbb, szolidabb lányok is csak a legjobb fiúkkal jön össze.

Általában a szakállas, izmos, nagydumás fiúk a nyerők. Az átlagos, egyszerűbb, szolidabb fiúk meg a kutyának sem kellenek.

Miért van ez? Miért ezek a fontos dologok, miért nem inkább a belső dolgok, és az hogy hosszú távra lehessen valakivel tervezni?


2020. febr. 29. 21:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
31%
Na erre én is kíváncsi vagyok!
2020. febr. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%

Megfordítva a dolgot :) minden rosszindulat nélkül!! te sem lennél együtt egy olyan nővel aki nem tetszik ,akit nem kívánsz meg ..

Ez hozzátartozik a dolgokhoz,hiába van olyan ismerősöm haverom aki rendes aranyos de ha egyszer fizikailag nem vonz ?!!

2020. febr. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
12%
#2 ha gazdag lenne, akkor azért egyből bejönne mi? ;)
2020. febr. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
26%

Megfordítva a dolgot :) minden rosszindulat nélkül!! te sem lennél együtt egy olyan nővel aki nem tetszik ,akit nem kívánsz meg ..


Ez hozzátartozik a dolgokhoz,hiába van olyan ismerősöm haverom aki rendes aranyos de ha egyszer fizikailag nem vonz ?!


mindig ezzel a baromsággal jöttök,az hogy 2 nő közül nem mind a kettő jön be a férfinak nem ugyanaz mint hogy egy nő 100 férfi közül nem bír kiválasztani egyet,inkább macskafarmot tart és szidja a férfiakat

2020. febr. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
92%

Őszinte választ írtam még akkoris ha ezt van akinek 0%

Ez az igazság és ezt nem lehet befolyásolni.

Anyagi részére reagálva, nem valószínű.Sosem volt kimondottan gazdag párom ,mind átlag dolgozó emberek voltak.


31N

2020. febr. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%

Ha 100 közül 90 igénytelen?


Szakállas, izmos, nagydumás - nektek meg a csaj legyen hosszú hajú, kerek fenekű, kedves.


Csak hogy nőből több olyan van, amit leírtam, mint pasiból, amilyet ti említetek.

2020. febr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
7%

Csak hogy nőből több olyan van, amit leírtam, mint pasiból, amilyet ti említetek



sok kedves nő van?dehogy van,pedig ez alap lenne

2020. febr. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
Látod itt a baj, hogy alapnak hiszed. Kedvesség az reakció arra, ahogy veled viselkednek.
2020. febr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

Nekem egyáltalán nem ilyen a barátom, mint amit leirtal, érdekes hogy mégsem értékeli, hogy lesem minden óhajat. Pedig csak annyira vágyok, hogy éreztesse, hogy szépnek lát és örül nekem, ha talizunk.


Szóval ennyit erről...

2020. febr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
86%

"Még sokszor az egyszerűbb, szolidabb lányok is csak a legjobb fiúkkal jön össze."


Ezek szerint ennyi legjobb fiú van?

GOndolkozzatok már. Nem jön ki a matek a sirámaitokban.

2020. febr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!