Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megunt? Vagy friendzone?

Figyelt kérdés

Szóval, van egy férfi, akivel elkezdtem beszélgetni ( ő irt rám), elhivott többször találkozni, de a kijárási korlátozás miatt nem mentem. 2 hónapja beszélgetünk, néha tesz szexuális megjegyzéseket, de nem tudom eldönteni, hogy csak viccelődik-e, mert elég sok lány haverja van.

Volt egy beszélgetésünk, amiben azt írta, hogy ő nagyon szabad ember, neki ez mindennel fontosabb, célozva ezzel arra, hogy nehezen kötelezi el magát.

Pár napja pedig megritkultak a beszelgeteseink, ír minden nap szinte, de nem annyit beszélünk már, mint mondjuk pár hete, sőt van, hogy csak lelattamozza az üzenetem vagy 7 óra múlva ír vissza... lehet tényleg csak haverkent tekint rám, és úgy van vele, hogy ez belefér, hogy nem kell annyit beszélni, vagy egyszerűen már nem erdeklodik annyira irántam?


2020. máj. 6. 07:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
57%
Nalam hajszal pontosan ugyanez volt. Egyebkent kozben volt sok lany akivel beszelgett es ossze is jott az egyikkel. (Utolag kiderult) Nagy remenyeket fuztem hozza, es igy szep lassan kikopott a beszelgetes majd a vegen nem irt tobbet.
2020. máj. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha nem akartál vele találkozni és csak limonádé módon beszélgetsz vele akkor nemfog erőlködni. Ír neked minden nap de te semmire nem vagy hajlandó, persze hogy haverként tekint rád...
2020. máj. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tartalék vagy nála mert per pill van jobb egyszerűbben megkaphato, ha az kifujt akkor jössz te a képbe ha (persze ha te vagy a sorban a következő) . Az meg h ő szabad meg minden csak egy gyenge szöveg arra h szexkapcsolatokat alakítson ki. Sokat ne várj tőle, egyértelmű szitu.
2020. máj. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki a fene akarna 2 hónapig beszélgetni? Vagy találkozni kellett volna, vagy pedig hagyni az egészet. Korona ide vagy oda, mindenki megunja, ha egy ismeretlennel chatel hónapokig, közben azt sem tudja hogy nézhet ki valójában, vagy ki is ő. Megunta a beszélgetést, ami nem csoda.
2020. máj. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hagyd a rosszfiúkat, én itt vagyok jófiú!
2020. máj. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Hétvégére beszéltünk találkozót, azt írta, hogy ha lesz kedve 😅 hat köszi

2020. máj. 6. 08:32
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én max. kétszer hívok el valakit találkozni, de van, hogy csak egyszer, ha nagyon egyértelműen nemet mond, akkor nyilván nem erőltetem. Ha azt látom, hogy nem halad előre az ügy, akkor minek erőltessem magam? Egy idő után mindenki rá tud unni arra, ha valaki kéreti magát, két hónapig csak beszélgetni úgy, hogy még a találkozó reménye sincs meg, eléggé hervasztó. Valószínűleg ez a férfi is úgy van vele, hogy van még rajtad kívül épp elég lány, két hónap alatt nem jutott előrébb az ügy, így hanyagol téged, ami érthető is. És most teljesen mindegy, hogy mennyire tud elköteleződni, ezt még egy stabil kapcsolatot kereső ember is megunná. Ez ebben a formában idő- és energiapazarlás, senki nem fog fél évet várni arra, hogy TALÁN találkozhat a másikkal.
2020. máj. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#7 igen, igazad van

De most meg ő nem akar találkozni, nem értem..

2020. máj. 6. 08:53
 9/13 anonim ***** válasza:
70%
Lehet, hogy azt hiszi, hogy csak húztad az agyát, így "bosszúból" most ő játssza el azt, hogy "talán". Vagy talonban tart téged, és lebegteti a találkozás eshetőségét, hogy ha másokkal nem jön össze a dolog, akkor te még mindig ott legyél neki.
2020. máj. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#8 Mit nem értesz? 2 hónapja váratod, még jó hogy már elment a kedve az egésztől.
2020. máj. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!