Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért ilyenek?

Figyelt kérdés
Mindannyian tudjuk, hogy a lányok nem a logikájukról híresek, és hirtelen csinálnak valamit, amit következő nap már máshogy gondolnak. Pl. levágják a hajukat, utána meg hiányzik a hajuk. Sosem következetesek, sosem harcolnak dolgokért. Kapcsolatnál is, ha nem ismer kb. 2 éve a lány, és már mindenhogy megbizonyosodott róla hogy nem vagy sorozatgyilkos, csak utána mer ismerkedni. Hogy lehet ebbe férfiként nem beleőrülni? Hogy lehet ismerkedni, ha az összes lány valami megerőszakolós sorozatgyilkost lát a férfiban, és pl. a legelső kacérabb viccnél már el is határolódik? Vajon ez miatt lett annyi aszexuális férfi? Mert beleuntak az ilyenekbe?
2020. máj. 5. 17:57
1 2 3 4 5 6
 51/60 A kérdező kommentje:

50, én meg leírtam, hogy nem normális a viselkedésed. Capiche?

De leírom még egyszer, egy tanáccsal, ha még nem esett volna le: ha ennyire félsz az idegenektől, vigyél magaddal paprika sprayt. Nem? Ismerkedj, engedj meg mindent gátlás nélkül, ha pedig nem akarod, akkor mondd, hogy elég. A férfi abbahagyja, aki meg nem normális, annak meg ott van a spray. Persze találj rá megváltoztathatatlan okot, ne pl. olyat, hogy dagadt vagy vagy sovány vagy, mert azt a férfi tudja változtatni úgy, ahogy a nő is. És sokszor pont itt bukik el rengeteg jó kapcsolat esélye, hogy ilyen apró változtatható dolgok miatt mennek tovább, mert nem akarnak mérlegelni. Ez is volt a kérdésem kiinduló problémája.

2020. máj. 5. 20:31
 52/60 anonim ***** válasza:
81%

Kb mindenki azt írta hogy nincs igazad, erre mi a reakciód: "huff-puff mindenki más hülye, csak én nem"


Látod itt a gond...

2020. máj. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
89%
Neked valami extrém elborult elképzeléseid vannak az emberi kapcsolatok működéséről...hol élsz te?
2020. máj. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
17%
Miért van az, hogy a férfiszidó válaszolókat felpontozzák itt mindig a gyk-n?!... Ennyi feminista van ezen az oldalon?!
2020. máj. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező, leírok egy személyes példát, hogy lásd, mennyire nem a valóságban élsz.


Nekem az elmúlt fél évben háromszor volt olyan, hogy a lányok rögtön beültek a kocsimba, ebből kettő az első randi ELŐTT (magyarul, 5 másodperc és egy "Szia" után!), egy pedig az első randi után... És ők 23-25 éves egyetemista/végzett, értelmes csajok voltak, nem gimis p!csuszok.


Ebből a 3-ból 2 eset volt, hogy "menet közben" alakult így: egyszer eleredt az eső a randi után; egyszer pedig a másik városban levő lányt épp behozta az ismerőse a városba, de a lány nem ismerte a várost, ezért érte mentem a randi előtt.

A harmadik lánynak pedig tök természetes volt, hogy a Tinderről tegnap megismert hapsi a háza előtt veszi fel, ha akar valamit...


Az első két eset szerintem is "necces", de a 3. eset kifejezett felelőtlenség.


Ezek után jössz te, aki állítod, hogy a lányok "2 évig" kéretik magukat. Amúgy férfiként mondom, hogy nagyon furcsa (értsd: beteges) stílusod van elég erős nárcisztikus jegyekkel, nem csoda, ha kerülendőnek tart még a legóvatlanabb csaj is...


32F

2020. máj. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
86%

A kérdező azért akar annyira szavak nélkül kommunikálni, mert szimplán nem tud beszélni. Persze, itt gyakorin löki a magabiztos, lekezelő dumát a kommentekben, de képzeljétek már el milyen lehet egy randin. Tipikusan az a pali, aki csendben ül végig, néha mosolyog egyet kínosan, a csaj meg már a menekülést várja, annyira kellemetlen a helyzet.

Visszahúzódó, gátlásos a kérdező, ez lerí a szövegéről, bármennyire is előadja itt magát. Egyébként látom miért gondolnak téged sorozatgyilkosnak egyből, simán el tudom képzelni az ilyenekről, hogy egyszer megelégelik, hogy mindig csendben vannak és nem kellenek senkinek, ezért halomra lövik az embereket. Amerikában ez mindennapos szinte és 99%-ban ezek a frusztrált kis bolondok az elkövetők.

Persze, most jön a szöveg, hogy te nem ilyen vagy, te magabiztos nagymenő vagy igazából, csak a nők a bénák, perszepersze.

2020. máj. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
84%

Selejtes vagyok? De azert ha meglatnal a gatyadba elveznel.:)

Ertem en, hogy itt az intelligencian megy a vita, de tudod az a vicc, hogy mig itt ismeretlenbe leselejtezel embereket, eloben lekaksiznad azt az altalad megalmodott hudenagy okossagot es nyalnad a micsodam. A ferfiak es a nok sosem gondolkodtak ugyanugy ha eleg okos lennel tudnad hogy a 2 agy mashogy mukodik. Igazabol mar akarmekkora hulyeseget irhatnek mert azzal, hogy a kommunikacio regimodi te mar megnyerted ezt a versenyt baratom. Probald meg elfogadni, hogy emberek mashogy gondolkodnak mint te, mert igy krv@ keserves eleted lesz. Ha szamit valamit, szerintem a te gondolkodasmodod a selejtes. Es amugy azert van szank, hogy beszeljunk. De megneznelek egy elso randin ahogy elzongorazod a tulajdonsagaidat egy lanynak. Sok sikert!:)

2020. máj. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
Valami azt súgja, hogy az #57-es jó sok privátot fog kapni :D
2020. máj. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:
52%
Én is úgy jöttem össze az eddigi barátaimmal, hogy előtte már régóta ismertem őket, de nem azért, mert egy erőszakolós sorozatgyilkost láttam bennük, hanem mert én képtelen vagyok anélkül összejönni valakivel, hogy nem ismerem eléggé. Más biztos képes rá, én nem. Egyik sem őrült bele. Tudom, nehéz elhinni: de sokaknak vannak a nőzésen kívül más életcéljaik is. Mostani páromnak előttem évekig nem is volt senkije, mégsem keresett görcsösen nőt magának. Sokat voltunk együtt a közös barátainkkal korábban, később szerettem belé, mikor már megismertem, hogy milyen ember. Nálam nem működik a "szerelem első látásra".
2020. máj. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:
52%

"Persze találj rá megváltoztathatatlan okot, "


SEMMILYEN okot nem kell találni. Bőven elég annyi, hogy "csak" vagy "nem".

2020. máj. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!