Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért ilyenek?

Figyelt kérdés
Mindannyian tudjuk, hogy a lányok nem a logikájukról híresek, és hirtelen csinálnak valamit, amit következő nap már máshogy gondolnak. Pl. levágják a hajukat, utána meg hiányzik a hajuk. Sosem következetesek, sosem harcolnak dolgokért. Kapcsolatnál is, ha nem ismer kb. 2 éve a lány, és már mindenhogy megbizonyosodott róla hogy nem vagy sorozatgyilkos, csak utána mer ismerkedni. Hogy lehet ebbe férfiként nem beleőrülni? Hogy lehet ismerkedni, ha az összes lány valami megerőszakolós sorozatgyilkost lát a férfiban, és pl. a legelső kacérabb viccnél már el is határolódik? Vajon ez miatt lett annyi aszexuális férfi? Mert beleuntak az ilyenekbe?
2020. máj. 5. 17:57
1 2 3 4 5 6
 41/60 A kérdező kommentje:
40, semmi logika nincs abban amit írtál, ismét csak azt erősítetted meg bennem, hogy nincs logikátok. Ha szerinted egy gyilkosság (leharapja a péniszt és elvérzik a férfi) hasonlítható egy játékos némafilmes randihoz, akkor hatalmas probléma van veled.
2020. máj. 5. 19:57
 42/60 anonim ***** válasza:
84%

Ez most lényegtelen a példa szempontjából. De miért ne mondhatna ilyet? Te is elvárod a saját humorodat mástól. Ha másnak ez a humora, miért nem várhatja el tőled? Ki akarna első találkozáskor szarban fetrengeni?


Ha erre az "ismerjük egymást azonnal"-ra vágysz, azt meg tudom érteni, mert én is szeretnék úgy kezdeni párkapcsolatba, mintha már 10 éve ismernénk egymást. De ilyen sajnos nincs. Először tudni kell, hogy normális-e a másik.


A szexviccek is párkapcsolatba simán beférnek - vagy baráti kapcsolatba -, de ha egy vadidegen akar rögtön dugással viccelődni, az nekem nem vicc, hisz nem ismerem az embert.

2020. máj. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/60 anonim ***** válasza:
84%

Vizuális típus vagyok. Képzeld el:

Ül a kérdező meg a csaja, nézik a tévét, és versenyt finganak.

Ő pedig ezt úgy fordítja le, hogy elszórakoztatják magukat, és illatokkal kommunikálnak. Egy-egy recsegősebb eresztésen vihognak egyet, mert a humoruk is kiváló.

🤣

2020. máj. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/60 A kérdező kommentje:

Abszolút nem lényegtelen, te látod mit írsz? Félelmetes vagy. A te példád alapján elvérezne egy ember, az én példám alapján meg max szarosak lennénk, teljesen más. Brutális nő vagy.

Abszolút teljesen mindegy, hogy ismered-e vagy sem, lehet az vadidegen, nem lesz tőle torokmetsző Jack, és lehet az a legjobb barátod vagy pasid is, lehet ő lesz a torokmetsző. Lényegtelen erről tovább beszélni, ha nincs intelligenciád hozzá, hogy megértsd az nézetet.

2020. máj. 5. 20:09
 45/60 anonim ***** válasza:
84%

Már látom amúgy, miért nem akarsz verbálisan kommunikálni.


Van egy haverod. Szeret úgy üdvözölni, hogy vállba bokszol.

Ha idegen odamegy, és vállon basz, a legjobb haverod lesz? Vagy esetleg, mivel ismeretlen, nem tudod, mik a szándékai?

2020. máj. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/60 A kérdező kommentje:
Reménytelen vagy.:)
2020. máj. 5. 20:19
 47/60 anonim ***** válasza:
82%
Továbbra sem érted, vagy megértetted, és nem akarod beismerni, hogy talán van benne valami?
2020. máj. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/60 anonim ***** válasza:
78%
Pedig jó példát írt a fenti válaszoló. Csodálom, hogy ennyi embernek van türelme és próbálnak meggyőzni téged. Te viszont csak a saját igazad hajtogatod, szóval gondolom, mindenki mást hülyének tekintesz, magadat pedig a férfi lét felsőbb formájának. Tudod mit? Maradj csak meg ebben a hitben és kímélj meg minket, halandókat a magvas gondolataidtól, mi ehhez kevesek vagyunk. :D
2020. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/60 A kérdező kommentje:
Gender atlasz bezárva.:)
2020. máj. 5. 20:25
 50/60 anonim ***** válasza:
76%

Nézd, kérdező, megkérdezted, miért ilyenek a lányok. Leírtam. Innentől rajtad múlik, hogy elfogadod, vagy sem. Mert ez az igazság. Hiába mondod, hogy nincs a nőkben logika, ehhez tényleg minimális kell. Ismeretlen ember szándékai, motivációi ismeretlenek. Ennyi.


De persze ignorálhatod is, szabad ország, a Földet is sokan laposnak hiszik.

2020. máj. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!