Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért ilyenek?

Figyelt kérdés
Mindannyian tudjuk, hogy a lányok nem a logikájukról híresek, és hirtelen csinálnak valamit, amit következő nap már máshogy gondolnak. Pl. levágják a hajukat, utána meg hiányzik a hajuk. Sosem következetesek, sosem harcolnak dolgokért. Kapcsolatnál is, ha nem ismer kb. 2 éve a lány, és már mindenhogy megbizonyosodott róla hogy nem vagy sorozatgyilkos, csak utána mer ismerkedni. Hogy lehet ebbe férfiként nem beleőrülni? Hogy lehet ismerkedni, ha az összes lány valami megerőszakolós sorozatgyilkost lát a férfiban, és pl. a legelső kacérabb viccnél már el is határolódik? Vajon ez miatt lett annyi aszexuális férfi? Mert beleuntak az ilyenekbe?
2020. máj. 5. 17:57
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
87%

1)

A mi kultúránkban többségben a nőkbek szokott hosszú hajuk lenni ezért velük fordul elő, hogy egyszerre ha sokat vágatnak belőle az hirtelen annyira szokatlan, más, hogy megbánhatják. De nem mindegy neked, ki milyen hajat vágat és hogy érez utána?

2)

Szintén többségében a nőket rabolják el, erőszakolják meg, zaklatják, vagy extrém esetben ők lesznek gyilkosság áldozatai olyan pitiáner okok miatt is, mint a visszautasítása egy férfinak. Ennek megfelően kislány koruk óta azt hallják mibdenhol, hogy ha nem vigyáznak, a fentiek történhetnek velük. Na, ennek nem kéne mindegynek lennie, de az a tapasztalat, hogy az. Erre csak rátesz az emberek hozzáállása az ízléstelen poénkodással, az áldozathibáztatás, stb.

Amúgy ne aggódj, az átlag nőknek is elég lelombozó, hogy az átlag férfi képtelen udvarolni.

2020. máj. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 A kérdező kommentje:
A verbális kommunikáció annyira primitív és divatjamúlt, hogy ha én ízekkel, illatokkal és zenével szeretek kommunikálni, akkor a lány is ezeken a más érzékszervek nyelvein beszéljem hozzám, de ne szólaljon meg. A beszéd egy unalmas klisé, lerágott csont.
2020. máj. 5. 18:16
 13/60 anonim ***** válasza:
13%
Pedig a nőknek a jó dumák is kellenek, mert túl primitívek ahhoz, hogy mást felfogjanak. Lehetsz te kinézetre Mr. Grey, ha a dumáddal nem tudod őket jól behülyíteni - nem véletlen írtam a sármot, abba ez is beletartozik szerintem.
2020. máj. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 A kérdező kommentje:
13, lehet igazad van, valóban az egyszerű dolgokkal lehet őket hülyíteni. De azért én még nyitva tartom a szemem, hátha egyszer jön egy olyan nő, aki egy kicsit megcsavarva szereti nézni a világot.
2020. máj. 5. 18:24
 15/60 anonim ***** válasza:
81%

Én személy szerint nem látok senkiben ilyesmit. Egyszerűen csak biztosra akarok lenni. Hogy kibe fektetek bizalmat, időt, szeretetet. Nem próbált megölni és megerőszakolni senki. De a férfiak többsége olyannyira felértékeli a szexualitást, hogy maga ellen (idegenek után koslatás és agy eldobása egy szebb nőtől) és a nő ellen (szerelem hazudása, megdugom és hirtelen meggondolom magam) mindent is képesek megtenni azért, hogy akadjon a farkukra pina.


Én alapvetően normális libidóval bírtam. Sokat ismerkedtem és volt, hogy egyszer felültem egy ilyen szerelemhazudós etetésnek is. Pedig szemben azzal, amit mondasz, én pont, hogy a logikámról vagyok híres. Idővel eltört valami. Meguntam, hogy nem lehet másról beszélni. A rohadt sexchatelős fszképküldős, szexért teperős embereket is meguntam. Rohadtul elegem lett. Persze, mosolygok a pajzán vicceken, de már közel sem kívánom a szexet úgy. Megalázónak érzem és nem érzem magam úgy, hogy jó. Visszataszító egy szexuálisan felajzott férfi a szememben. Közönséges. Szánalmas. A legszánalmasabb, mikor valaki félrekúr.


A mostani kapcsolatom előtt évekig nem szexeltem. A mostani kapcsolatnak sem a szex az alapja. A párom majdnem aszexuális és maximálisan boldog vagyok azzal, hogy nem érzem a nyomást azért, mert folyamatosan és fájdalmasan szexelni akar, azért, mert nem akar gumival védekezni, azért mert más pinákat stíröl és azzal aláz meg, hogy így vagy úgy kacérkodik, valagakat lájkol, flörtöl, jó dolgában dumálgat ringyókkal...


Piszkosul jól érzem magam mellette, hogy ez nincs többé. Nem egy majommal akarok járni, hanem egy fejlett emberrel. És ő (lekopogom) annak tűnik.

2020. máj. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/60 anonim ***** válasza:
76%
Ja és még valami:a szexközpontú szarkupac férfiak picsognak azon, hogy nem bírják tartani a farkukat, amíg a párjuk terhes, akik otthagynak kismamákat a szarban, akik lelépnek egy náluk 20 évvel fiatalabbal és akik okádék módon a feleségük mellett cseszegetnek az irodában meg Facebookon, amíg én vagy a párom le nem járatja őket nyilvánosan és be nem köpi őket az asszonynak, hogy szerencsétlennek esélye legyen normális ember mellett megöregedni és időben elválni.
2020. máj. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
85%

"A verbális kommunikáció annyira primitív és divatjamúlt, hogy ha én ízekkel, illatokkal és zenével szeretek kommunikálni, akkor a lány is ezeken a más érzékszervek nyelvein beszéljem hozzám, de ne szólaljon meg. A beszéd egy unalmas klisé, lerágott csont."

:'D Úristen, mi ez?! Melyik bolygóról jöttél?

Remélem, egy lány szavak nélkül az arcodba fingik, és venni fogod az illatokkal kifejezett célzást. :D

2020. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
79%
Ha megeroszakolos sorozatgyilkost latnak benned, nem gondolod,hogy veled van a baj? Amugy meg buzulj be es akkor nem orulsz bele.😅 nem akarom vedeni lanykent a lanyokat, de pont te ne beszelj mar a noi logikarol amikor ti pasik mind ugyanolyanok vagytok es mar par alkalommal kilehet titeket ismerni.😄 tisztelet a kivetelnek DE az nem te vagy!
2020. máj. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező fajtájáról szerintem tanulmányokat lehetne írni.

Az a fajta fiatal férfi, aki minél kevesebbet tud a világról és másokról, annál többnek hiszi magát. Azt hiszi, hogy mások egyszerűek, ő viszont összetett, kiforrt személyiség, aki átlát mindenkin, de amikor mégis kijátsszák, kihasználják, megbantjak, akkor a legprimitívebb emberek eszközéhez fordul: az általánosításhoz, gyűlölködéshez.

Főnyereménynek hiszi magát, de igazából tortúra hosszú távon vele lenni, mert érzelmi téren selejtes, és a társától várja el (akár tudat alatt) hogy legyen a potanyja/terapeutája.


Na mindegy... Ha egy lány csak hosszú hónapok netán évek után hajlandó megnyilni előtted, mert rossz érzés fogja el a közeledben, akkor veled van a baj. Más futyik arra panaszkodnak, hogy jaaaaaj a mai lányok rögtön szexelni akarnak, és mindent siettetnek, te meg arra, hogy tartanak tőled?

Hogy jutottál arra a következtetésre ez alapján, hogy velük van a probléma? Valtozz, alkalmazkodj, érd el hogy ne tartsanak tőled. Az alkalmazkodokepesseg az intelligencia egyik legnagyobb ismérve.

2020. máj. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 anonim ***** válasza:
83%

"A verbális kommunikáció annyira primitív és divatjamúlt"


Annyira, hogy egy jól működő kapcsolat alapja és annyira, hogy össze sem jönnék olyannal, akivel nem tudunk hajnalig beszélgetni... Rohadt unalmas az, akivel nem lehet beszélgetni. Nem alkalmas kapcsolatra

2020. máj. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!