Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy másoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy másoknak minden összejön?

Figyelt kérdés
Eddig nem voltam féltékeny, de mikor felmegyek a Facebookra, és látom eljegyzés, házasság, gyerek, akkor kicsit az leszek. Nézegetem, hogy ezek az ismerősök milyen boldogak az életben, de még tőlem csúnyább nők is. Emiatt sokszor vagyok frusztrált. Most ezt nem beképzeltségből írom, mert nem vagyok az, épp ellenkezőleg. Nekem már 2 éve nincs senkim, de mikor volt is, az se volt egy nagy durranás, mert én senkinek se vagyok az álmai nője. Csak már rohadt idegesítő, ha idegenek kérdezik, hogy van-e valakim, és utána még éreztetik is velem, hogy persze biztos senkinek se kellek.
2020. máj. 3. 21:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Egyet jegyezt meg es akkor megkonnyebbulsz:

Az internetre legtobbunk a boldogsagat es sikereit osztja meg. Nem azt amikor epp semmi nem tortenik es szar minden :D.

Rolam is azf hiszik folyton kulfoldon vagyok holott allandoan itthon tobzodom.

2 kep kozott eltelik tobb het, honap is.

De mivel onmagaban az ember nem egyesevel meri ki milyen gyakran rak fel, hanem amblokk latja hogy allandoan fel van rakva ilyen olyan meno foto, ilyen olyan siker, igy azt sugallja masnak minden osszejon.

Loturot! Hidd el boven moge latok! :D

2020. máj. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
De ha meg élőben leszólítanálak Virágszál, vérig lennél sértődve és elhajtanál, mint a magzatvizet. 🙂
2020. máj. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én például személyesen ismerek olyan srácot, aki instagrammon és facebookon egy menő alfahim, nyaralás, haverok, buli stb, élőben meg nekem bőgött, hogy alkohol nélkül már nem bírja elviselni, hogy a félbolond munkanélküli anyját kell eltartania. Egy másik sztár apu, aki úgy de úgy imádja a családot nekem küldött privát ajánlatot , mert otthon nincs szex. Az álom eljegyzés és minden mögött meg mindig a túl kompenzálás megy, különben nem akarnák ennyire a pofádba tolni, hogy ő nekik milyen kva jó. De instagrammon mindenki sztár, mindenki népszerű, mindenki tökéletes. Ezt ne felejtsd el.
2020. máj. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Most ha valaki innen vagy máshonnan randira hívna, tuti nem érdekelne téged. Gondolom ezért vagy egyedül...
2020. máj. 4. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Minél jobban görcsölsz valamin annál nehezebben fog összejön vagy éppen egyáltalán nem.

A titka, hogy le kell szarni az egészet és élni az életet, tenni a dolgod. Ne arra koncentrálj ami nincs, hanem ami van. Járj el barátaiddal, haverokkal, ismerősökkel valahova, legyél társaságba és ne vislekedj úgy, mint aki elérhetetlen. A legtöbbször ez a gond azoknál akik nem tudnak kialakítani semmilyen kapcsolatot.

Én is lassa n1 éve egyedül vagyok, de nem zavar. Bízom abban, hogy majd összehoz az élet azzal akivel jól fogom tudni érezni magam és egy normális kapcsolatom lehet.

ha meg nem, hát akkor így jártam.

2020. máj. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!