Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy másoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy másoknak minden összejön?

Figyelt kérdés
Eddig nem voltam féltékeny, de mikor felmegyek a Facebookra, és látom eljegyzés, házasság, gyerek, akkor kicsit az leszek. Nézegetem, hogy ezek az ismerősök milyen boldogak az életben, de még tőlem csúnyább nők is. Emiatt sokszor vagyok frusztrált. Most ezt nem beképzeltségből írom, mert nem vagyok az, épp ellenkezőleg. Nekem már 2 éve nincs senkim, de mikor volt is, az se volt egy nagy durranás, mert én senkinek se vagyok az álmai nője. Csak már rohadt idegesítő, ha idegenek kérdezik, hogy van-e valakim, és utána még éreztetik is velem, hogy persze biztos senkinek se kellek.
2020. máj. 3. 21:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Probalj becsajozni, legyél laza, a nők azt értékelik
2020. máj. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mivel nő vagyok, így a csajok nem érdekelnek.
2020. máj. 3. 21:33
 3/15 anonim ***** válasza:
92%
Talán mert ők nem írják ki ezt a kérdést naponta, mint te, hanem tesznek is valamit azért, hogy boldogabbak legyenek.
2020. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Meg tudlak érteni, nagyon sokszor én is így érzek..
2020. máj. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
És ha lefogynál, tennél magadért valamit?
2020. máj. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hova fogyjak ha 55 kg és 171 cm?
2020. máj. 3. 21:43
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy hány éves vagy, èn 25 vagyok és már régebb óta egyedül mint te, nálam a külsővel nincs probléma, de mégis úgy érzem, hogy nem találom az igazit. Csak azért ne gyere össze valakivel, hogy legyen, mert az a kapcsolat valószínűleg ugyanúgy mint az előző, nem lesz nagy durranás. Nem kell azzal foglalkozni amit mások gondolnak mert mindenki magából indul ki, nem tudhatod, hogy az ő kapcsolatuk pl. milyen. Élvezd az életet és végül úgyis találkozol majd valakivel, aki megváltoztat mindent.
2020. máj. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Egész biztos, hogy a nők nem érdekelnek? :)


Egyébként mindenki ezt veszi észre elsőre.


Hogy annak, meg annak meg annak a rokonomnak ismerősömnek barátomnak is van barátja, barátnője, gyerekes stb.

----> Na most ezt elmondja minden nap több 1000 ember. Ergo sokan vannak még egyedül.

2020. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
53%
Egyáltalán nem biztos, hogy mindenkinek minden összejön. Sőt. Mások meg mással szenvednek. Kb, mintha visszagondolsz az érettségire, 30 évesen mennyre jelentéktelen semmmiség, 18 évesek meg szétizgulják magukat rajta. De nem csak ez, van egy olyan faktor, hogy amire vágysz, az agyad azt szűri ki. Ha tetszenek a kék autók, előbb-utóbb mindenfelé kék autókat látsz majd. Hasonlóan, ha vágysz egy kapcsolatra, mindenhol boldog párokat látsz majd az utcán. DE a harmadik dolog, hogy a facebookon mindenki csak a szépet és jót, tökéleteset akarja magából mutatni. Ott nem látszanak csak a békülő vacsorák, előtte a veszekedés nem. Vagy nem látszanak, csak a nyaralások... a rá felvett hitelek és gondok már nem. A közösségi média torz képet ad, senkinek sem fenékig tejföl az élete. Én 32 éve vagyok egyedül, pár nélkül, más meg elvesztette a vírus miatt a munkáját, vagy ezer egyéb gondja van. (32/F)
2020. máj. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Van, akinek meg nem a munka elvesztése a problémája. Mindenki cipeli a saját keresztjét, nem biztos, hogy a milliomos ebben az időszakban is hú de olyan boldog, ha nincs mellette szerető társ.


Én teljesen megértem a kérdezőt, ugyanebben a cipőben járok. 3 éve nincs senkim, magas vagyok, vékony, adok magamra, sportolok, divatosan öltözködöm, nem tartom csúnyának magamat, de szépnek sem, inkább átlagosnak.

Minden témáról el lehet velem beszélgetni, nem vagyok egy fap..a, elég vicces lány vagyok. Mégis minden randim egy kudarc: vagy csak szexre megy (amit nem kap meg, vannak elveim), vagy komolytalan, vagy egy hülye ex tér vissza, akitől vagy én nem akarok semmit már, vagy ő nem, csak csinálja a műsort a saját egojának. Vagy még nem lépett tovább az exén, és rám önti a szrját, végül visszamegy hozzá..2x is megtörtént, ez is.


Valószínűleg nálam / nálunk akadhat a lemez valahol, mert én el nem hiszem, hogy mindenki megtalálja a párját, egyik ismerősöm 2 hét alatt bepasizott a tinderről, aki nem is akart komolyat, nekem meg nincs meg a párom.


Én próbálok önismerettel foglalkozni, magamban is a hibát keresni, az elvárásaim sincsenek az egekben : legyen nálam magasabb, 30-hoz közel már komolyabb, mentálisan, testileg is ép, legyen meg a közös hullámhossz és a kémia. No meg nyilván, ha ránézek tetszen. Legyen férfi, akire büszkén felnézhetek, és akire rá merném bízni az életem, és nem, nem kell, hogy milliomos legyen, de nálam keressen többet. Ennél lejjebb nem vagyok hajlandó adni.


Tinderre is ha felmész, minden 2. férfi félmeztelenül mutogatja magát, vagy a pénzére veri magát (yacht-os fotók, stb) , a normálisak foglaltak már mind 30, 30 felett?


Sajnos engem is elönt az irigység, mikor látom a közös fotókat, eljegyzéseket, kisbabákat.. Pláne mikor olyan ismerős ér révbe, aki még csak komoly kapcsolatot sem akart, minden exét szét csalta, stb.. Nem akarom egyáltalán ezt érezni,de igazságtalannak tartom, hogy az ember mindent megtesz azért, hogy legyen valakije, foglalkozik magával kívül-belül, nem adja fel egyik rossz tapasztalat után sem, és nincs sikerélmény sem.

Ráadásul a rohadt vírus miatt még csak ismerkedni sem lehet... Az egész "karantént" egyedül töltöm, és ismerkedni sincs lehetőség...

2020. máj. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!