Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a lányok a kisfiús arcom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lányok a kisfiús arcom miatt nem látnak férfiasnak, akkor én majd 30 körül pótolhatom be azt, ami másoknak a 20-as éveikben összejön?

Figyelt kérdés
2015. okt. 10. 09:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Dugj tinilányokkal!
2015. okt. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

Most őszintén, mi a fenét kell bepótolni? Ha megtalálod életed szerelmét és elveszed feleségül, majd otthagyod, hogy bepótold az elvesztegetett dugásokat?


Én ahhoz a férfihoz mentem hozzá aki elvette a szüzességemet. Elváltunk, most van egy kapcsolatom. Nem dugok össze-vissza, hogy pótoljam az elmarad éveket, vagy tudom is én mit....

2015. okt. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát nem is a dugást szeretném bepótolni, hanem hogy lehessen már valami közöm olyan nőkhöz, akik tetszenek is.
2015. okt. 10. 10:25
 4/10 anonim ***** válasza:

vagy 40 évesen :)


Egyébként legyen egy kis borostád és más frizurád, mindjárt jobb lesz!

2015. okt. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A frizurám jó, arcszőrzetem nincs.
2015. okt. 10. 11:00
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is gyomorforgató az ilyen. Most komolyan ha találsz egy szerető barátnőt, otthagyod mert neked be kell pótolni a 20-as éveid. És akkor helyreáll a világrend a szemedben?


Nem értem, hogy az ilyeneknek miért a csajok váltogatása jelenti a sikert...

2015. okt. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Elolvastad, amit reagáltam erre? Nekem egy nő is elég lenne, ha az olyan lenne, amilyet szeretnék, és a külsőm miatt nem csak a "futottak még" kategóriánál lenne esélyem.
2015. okt. 10. 15:28
 8/10 anonim ***** válasza:
"Hát nem is a dugást szeretném bepótolni, hanem hogy lehessen már valami közöm olyan nőkhöz, akik tetszenek is." - bocs, hogy a NŐK alatt én többes számot értek, te meg nyilván nem dugni szeretnél velük ugye? Na tudod kit nézz madárnak...
2015. okt. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben, lovagolj a szavakon, szerintem nagyon egyértelmű, hogy miről beszélek. Ha szerelmes leszek, nyilvánvalóan elég lenne az az egy ember. Jelen pillanatban viszont semmi esélyem az olyan lányoknál, akiket eléggé vonzónak találok ahhoz, hogy lehessen köztünk valami.
2015. okt. 10. 17:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Bepótolni biztos nem fogod, mert az már nem olyan lesz.
2015. okt. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!