Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz az hogy egy lány sem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy egy lány sem jön össze ilyen fiúval?

Figyelt kérdés
Aki zárkózott, keveset beszél, nincsenek barátai.
2020. máj. 3. 20:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Keveset beszelo lehet egy szfinx, egy titokzatos, megkozelithetetlen isten is. Anno a gimnaziumban a hosszabb haju underground fiuk ilyenek voltak. Ultek kussban cigizve, es a csajok, mint a legyek, gyultek korulottuk.
2020. máj. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nagyon furcsa nekem ezt a tapasztalatot olvasni, mert én teljesen máshogyan éltem meg ezeket az ismerkedéseket. Nyilván van sok ilyen is, de mindig lehet találni olyat, akivel több is lehet, mint cseverészés 😕

Mondjuk én sosem vártam senkire, az is igaz.

2020. máj. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Aki zárkózott az nem nyitott. Ugyhogy a zárkózott lányok is annyira igénylik az ismerkedést mint ez a zárkózott fiú.
2020. máj. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

A három dolog együtt sok.Nem szeretem a zárkózott embereket.Az,hogy keveset beszèl, talán annyira nem zavarna.Ha valakinek nincsenek barátai (legalább 1 legjobb), az szerintem nem normális.

De mégis mit akarna bárki is egy ilyen fiútól? Gondolom mindezel mellett önbizalomhiànyos is meg depressziós is

2020. máj. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
63%
#12: Nem tudom, én azt tapasztaltam, hogy nekik semmi sem jó. Ha sokat vártam rájuk, az ugyanúgy nem bizonyult nyerő taktikának, mint ha kicsit szerettem volna felpörgetni a dolgokat. Tudom, hogy ezt itt senki nem szereti olvasni, és elkönyvelnek engem nőgyűlölőnek, de nem érdekel. Akkor inkább egyedül vagyok, mint hogy bárki játszadozzon velem, és hogy kitegyem a lelkemet is azért, hogy sikertelenül próbáljam meg elnyerni valaki bizalmát, aki rengeteg időmet és energiámat elrabolta.
2020. máj. 4. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Az egyáltalán nem baj, ha valaki nem egy dumagép, sőt...

Csakhogy általában, amikor valaki azt mondja "zárkózott vagyok", általában nem egyszerűen csak introvertált, hanem erősen önbizalomhiányos és szociális fóbiás. Nagyon sokan összekeverik a két fogalmat. Én is introvertált vagyok, de ha valakivel ismerkedni szeretnék, azzal fogok is. Aki Nem Mer ismerkedni, az nem introvertált, az gátlásos. És igen, az önbizalomhiányos és gátlásos emberek nem valószínű, hogy találnak kapcsolatot. Jó hír: az összes ilyen gátlás leküzdhető, az önbizalom fejleszthető. Hajrá! :)

2020. máj. 4. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
#16: Na igen, sokan szeretik "szépíteni" a dolgot, hogy ők csak introvertáltak, nem "betegek", és ha le mered írni, hogy rendszerint összekeverik a zárkózottságot a fóbiássággal és a túlzott rettegéssel, akkor megkapod a magadét, mert ezzel senki nem szeret szembesülni. Egyébként én is zárkózott vagyok férfiként, de akivel akartam találkozni, ismerkedni, annál fel is vetettem ezt, és úgy alakítottam a programomat, hogy beleférjen egy találkozás. Csak éppen a beszari embereknek általában sokkal könnyebb kifogásokat keresniük, mint tenniük önmagukért. Itt is csak rinyálnak rengetegen, hogy ők nem kellenek senkinek, de amikor valaki komolyabban érdeklődne irántuk, vagy amikor szóba kerül, hogy milyen helyeken ismerkedhetnének, akkor mindig jönnek a kifogások és a hárítások.
2020. máj. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
17: Vagy inkább sok ember, mint én is "felvetettem, hogy találkozzunk" és NEM lett a válasz, vagy hitegetés és utolsó pillanatban lemondta, és hasonlók. Te szerencsés vagy, hogy akarnak veled találkozni, ebben nem az ismerkedés a nehéz. Számtalan ismerős baráti társaságban levő nőt elhívtam már, csak visszautasítottak. Ettől még nem lesz beteg valaki.
2020. máj. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#18: Hidd el, nekem is sokszor jutott olyan, hogy anélkül pattintottak le, hogy megpróbáltak volna megismerni, vagy szó nélkül eltűntek. Pedig előtte még éppen ők siránkoztak, hogy ők soha senkinek nem kellettek, rájuk soha senki nem figyelt fel. De amikor egy-egy hosszabb beszélgetés után javasoltam, hogy nyilvános helyen, fényes nappal találkozzunk, én el is utazom hozzájuk, és meghívom őket valamire, 99%-ban semmi nem lett a dologból. Pedig kifejezetten mondtam, hogy legyen ez egy szimpla baráti beszélgetés, nem kell, hogy bármiféle tétje legyen, de még így sem. Aki ennyire beszari, azzal nem lehet mit kezdeni, csak akkor ne picsogjon, hogy nála soha senki nem kezdeményez normális módon, vagy hogy irántuk soha senki nem érdeklődik.
2020. máj. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!