Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz az hogy egy lány sem jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az hogy egy lány sem jön össze ilyen fiúval?

Figyelt kérdés
Aki zárkózott, keveset beszél, nincsenek barátai.
2020. máj. 3. 20:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
32%
Azaz szexi és megközelíthetetlen? :)
2020. máj. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
44%
Amióta ez a retardált Emo korszak véget ért azóta nem.
2020. máj. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%

Szóval átlagos introvertált, kb a népesség 25-30%-a...

Nem csak férfiaknál, de nőknél is.

Egyrész jó lenne, ha a hozzád hasonlókkal próbálnál ismerkedni (Hát igen... pont annyit mozdulnak ki, mint te, szóval nehéz megtalálni)

Másrészt meg szedj össze valami önbizalmat! Attól, mert van egy személyiségtípusod, még nem kell tesze-tosza "bocsánathogyélek" nyápicnak lenni!

2020. máj. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%
#3: Szerinted a zárkózott lányok mennyire nyitottak az ismerkedésre? Nagyrészt szerintem semennyire sem. A kérdező hiába próbálna a "maga kategóriájában" keresgélni, ha a zárkózott lányok "elmenekülnek". Zárkózott fiúként én is hasonló lányoknál próbálkoztam, sokan panaszkodtak, hogy ők senkinek sem kellenek, rájuk nem figyel fel senki, hát gondoltam, vesztenivalóm nincs. Egyikkel sem lett semmi, minő meglepetés. A zárkózott férfiak vannak a legrosszabb helyzetben: a nyitottabb lányoknak nem kellenek, a zárkózottabb lányok meg vagy nem akarnak ismerkedni, vagy nekik is csak a népszerű, menő gyerekek kellenének.
2020. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%

4#

Ez legtöbbször nem igaz! Csupán rutintalanok, tapasztalatlanok (legalábbis pozitív tapasztalatok nem érték őket) és emiatt tűnnek félénknek.

Te is akkor tudsz ügyesen megcsinálni bármilyen feladatot ha már gyakoroltad korábban és volt sikerélményed abban a tevékenységben nem? Ha nincs sikerélmény és tapasztalat akkor olyannak tűnik az ember mintha béna lenne, pedig lehet akár egész ügyes is ha kap valódi esélyt

2020. máj. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%

Teljes mértékben nyitottak az introvertált lányok is az ismerkedésre 🙂

Tény, hogy a bizalmat nem előlegzik meg, azt ki kell érdemelni. De hát ezt egy másik intro igazán megérti, hiszen ő maga is bizalmatlan.

2020. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%
#7: Hát én azt tapasztaltam, hogy akármennyi időt és energiát is szántam rájuk, netes ismerkedés esetén legtöbbször még egy személyes találkozót is hárítottak, vagy éppen a komolyabb ismerkedést. (És nem, nem vagyok hajlandó elhinni, hogy mindegyik csúnyának talált volna engem.) Némelyik meg még kifejezetten hülyített is, hogy ő is akar velem találkozni, csak még egy kicsit legyek türelmes, meg még egy kicsit, aztán ő is eltűnt. Vonaton is ismerkedtem ilyennel, ő pl. el sem jött a 2. találkozóra, utána meg még durván meg is sértett, hogy vénember vagyok, és hogy neki a városi fiúk (gondolom, a nagymenők) az esetei. Mondjuk őt nem sajnáltam különösebben, mert kiderült, hogy valami pszichopata.
2020. máj. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%
Kifogás az van, látom... De akkor mi a megoldás?
2020. máj. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
45%
#9: A részemről ezek nem kifogások. Nekem az introvertált lányok bebizonyították, hogy az egyszerű beszélgetésen kívül kb. semmi másra nem nyitottak, én meg nem fogok kísérletezgetni senkivel, hogy hónapok múlva esetleg kegyeskedik úgy dönteni, hogy akkor hajlandó lesz mondjuk találkozni. Sokszor hiába vártam némelyikükre, hiába próbáltam érzékeltetni velük, hogy értékesnek tartom őket, semmi. Tényleg nem egyszer volt olyan, hogy hosszú hetekig csak leveleztünk, beszélgettünk, hogy ne érezzék azt, hogy lerohanom őket. És ha találkozóra hívtam őket, rendszerint elmondtam, hogy nekik nem kell utazniuk sehová, nyilvános helyen lennénk, én meghívom őket, és semmilyen tétje sem lenne a dolognak, egyszerűen csak személyesen beszélgetnénk. Ezek után én úgy érzem, nem tudok ennél többet tenni, azt meg egyenesen gyűlölöm, aki csak hazudozott, és folyamatosan türelmet kért tőlem, én meg voltam olyan hülye, hogy hittem neki. A megoldást én sem tudom, csak azt tudom, hogy többé senkire sem fogok ennyi időt és energiát pazarolni, nem kötelező olyanokért küzdenem, akik nem is akarnak megnyílni.
2020. máj. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire jóképű, sikeres, ilyesmik. Nekem világ életemben voltak jóbarátaim, könnyen barátkoztam, könnyen beilleszkedtem munkahelyre vagy bárhová. Mégis egyedül vagyok, 30 felett sincs senkim. Egyáltalán nem ez viszi, van olyan haverom akinek kb a barátnője volt rajtam és a szűk közös baráti társaságon kívül az egyetlen barátja. Már házasok, sok éve együtt.
2020. máj. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!