Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha elegem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha elegem van a direkt társkeresésből, de interneten kívül máshol nem tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, 24 éves, úgyhogy gondolom sok gyakorizó férfi azt gondolja, mit panaszkodok, hiszen biztos 1000 udvarlóm van. Nem, nincs túl sok udvarlója még a legszebb fiatal nőnek sem. Csinosnak mondanám magam, de nem az a tipik mindenkinek tetsző nőnek.


Sok éve társkeresőzök, jártam már sikerrel, úgyhogy talán ezért nem adtam még fel - egészen mostanáig, mert most tényleg elegem lett belőle. Mindig el kell mondanom magamról ugyanazt, át kell rágnom magam a sok idiótán, várom, hogy írjon a szimpatikus srác, de nem ír, némelyik csak arra használja, hogy levezesse a nők miatti frusztrációját, bunkóskodik, nagyon nyomul, vagy kommunikáció képtelen.


Na, de itt jön a kérdés, hogy akkor mégis hol ismerkedjek. Ebben a korban már mindenkinek kialakult a baráti köre, ismerem az összes barátom/barátnőm haverját és egyik sem jöhet szóba. Bulizni már nem járok, max néha, de ugye most nincs nyitva semmi, nem is járhatok társaságba és ki tudja, mikor lesz megint élet. A munkahelyemen sincs senki, akivel szóba jöhetne az ismerkedés, de nem is akarok munkatárssal járni.


Szóval, aki esetleg az én koromban találkozott a párjával, kérlek írd le, hogy hol és hogyan ismerkedtetek meg.


Illetve szerintetek érdemes mégis inkább társkeresőznöm, vagy várjak, hogy majd megismerek valakit máshonnan?


2020. máj. 3. 20:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
32%
Sok nő azért is marad egyedül, mert nem képes elfogadni, hogy nem őt akarja feleségül venni a menó Jóska, aki építési vállalkozó, hanem neki csak a menő Jóskánál dolgozó segédmunkás Jocó jutna. Belőlük lesznek a 35 éves macskás nők, akiket majd titokban dugnak a házas jobb pasik, amennyiben néznek ki valahogy.
2020. máj. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem kicsit pihentesd a témát. Ha majd újra lehet menni bulizni, meg lesznek programok akkor egyszerűen csak járj nyitott szemmel.


33N

2020. máj. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

"4.: Jókat írsz, amúgy én is szoktam kezdeményezni, de nem mindenki vevő rá, mert akkor már értéktelen a csaj, ha nem kell érte küzdeni, vagy benézem, mert mondjuk leszólítom egy buliban, de barátnője van, vagy nem vagyok az esete. Ezért nehezebb élőben ilyen szempontból, mert vannak buktatók. A társkereső sajnos vagy nem sajnos egy áruház: látod, hogy néz ki, tudod, hány éves, jó esetben szingli, te is bejössz neki, max fél óra alatt kideríted, hogy meg akarod-e jobban ismerni és ha esetleg mégsem, egyszerűen csak tovább nézelődsz." ----> ez kifogás tündérem! :)


Ez minden embernek fennáll .

2020. máj. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

elárulok két dolgot. "nem ír", igen, mert sokan megunták már a kreatív szövegek kraftolását, ha egyszer úgyse érkezik rá válasz 99%-ban. bocs, nem tudják, hogy te pont az az 1% vagy, aki vissza is ír és nem szrik az egészbe


"kommunikáció képtelen" - lásd fentebb, a nők ugyanez

2020. máj. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
16%

A párezer férfi, akinél kezdeményezhetsz az nem jó neked.

Szilvásgombócot tudsz főzni?

Amíg kitalálom hol. Elfog tartani néhány örökkévalóságig.

2020. máj. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
19%
Nézz körül a barátzónában kedvesem.
2020. máj. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!