Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Facebookon van értelme ismerke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Facebookon van értelme ismerkedni?

Figyelt kérdés
25-30 körüli nőktől kérdezem. Nem szoktam online ismerkedni de mivel nincs most más lehetőség... Nagyon tolakodó vagy van remény ?
2020. máj. 1. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs.
2020. máj. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha valaki rám ír fb-n és szimpatikus, akkor persze visszaírok.

Ha nem az, akkor is valamit reagálok.

Szerintem azon csekély létszámúak közé tartozom, akik válaszolnak.

Itt többre mész szerintem ismerkedés szempontjából

2020. máj. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 jacint1988 válasza:
Kipróbáltam. 100 lányra írtam rá pár hónapja 9 olvasta csak el. Ebből 3 reagált kedvesen, a többi egy mondattal lerázott. Eggyel tudtam tarsalogni,de randi nem lett. Nekem nem jött be...
2020. máj. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Talan nem mindenki gondolja igy, szerintem tolakodo.

A tarskeresokben pont ez a jo, hogy a szandek megvan az ott levokben az ismerkedesre.

Nem az alkalmazasokban van a baj. Badoo es Tinder a leghatekonyabb. Es hiaba van sok ilyen, meg olyan, gyakorlatilag barki elofordulhat, jo ertelemben is.

Nekem nagy szerencsem volt laza szexkapcsolatokkal, tobb ismerosom pedig hosszu kudarcok utan, de ott talalta meg elete szerelmet. Ingyenesen.

2020. máj. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Facebook nem társkereső. Én biztos nem válaszolnék, bár még nem vagyok 25.
2020. máj. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt mondanám nincs, viszont ismerősöm ott talált párt random módon szóval nem lehet esélytelen, csak akkor ha alapból vagy esélytelen
2020. máj. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!