Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha elegem van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha elegem van a direkt társkeresésből, de interneten kívül máshol nem tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, 24 éves, úgyhogy gondolom sok gyakorizó férfi azt gondolja, mit panaszkodok, hiszen biztos 1000 udvarlóm van. Nem, nincs túl sok udvarlója még a legszebb fiatal nőnek sem. Csinosnak mondanám magam, de nem az a tipik mindenkinek tetsző nőnek.


Sok éve társkeresőzök, jártam már sikerrel, úgyhogy talán ezért nem adtam még fel - egészen mostanáig, mert most tényleg elegem lett belőle. Mindig el kell mondanom magamról ugyanazt, át kell rágnom magam a sok idiótán, várom, hogy írjon a szimpatikus srác, de nem ír, némelyik csak arra használja, hogy levezesse a nők miatti frusztrációját, bunkóskodik, nagyon nyomul, vagy kommunikáció képtelen.


Na, de itt jön a kérdés, hogy akkor mégis hol ismerkedjek. Ebben a korban már mindenkinek kialakult a baráti köre, ismerem az összes barátom/barátnőm haverját és egyik sem jöhet szóba. Bulizni már nem járok, max néha, de ugye most nincs nyitva semmi, nem is járhatok társaságba és ki tudja, mikor lesz megint élet. A munkahelyemen sincs senki, akivel szóba jöhetne az ismerkedés, de nem is akarok munkatárssal járni.


Szóval, aki esetleg az én koromban találkozott a párjával, kérlek írd le, hogy hol és hogyan ismerkedtetek meg.


Illetve szerintetek érdemes mégis inkább társkeresőznöm, vagy várjak, hogy majd megismerek valakit máshonnan?


2020. máj. 3. 20:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Mit jelent az hogy nem mindenkinek vtetsző?

24 évesen is jarhatsz nyugodtan bulizni.

2020. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

1.: Vannak nők, akik mindenkinek tetszenek és a bátrabbak rá is nyomulnak, legyen az kolléga, iskolatárs, a legjobb haverjának a barátnője, stb. Vékony, jó alakú, jól sminkelő, csinos ruhát hordó nők, akiknek szép az arcuk és hosszú a hajuk.


Járhatok bulizni, persze, de egy az, hogy most korona van, kettő, már nem igazán szeretem a bulikat, fiatalon jó volt, de már nem bírom jól az alkoholt és hamar kidőlök, plusz általában ott nem komoly célból szólítanak le.

2020. máj. 3. 20:36
 3/16 anonim ***** válasza:

"várom, hogy írjon a szimpatikus srác, de nem ír"

Én itt látom a probléma gyökerét, valószínű (habár ismeretlenül nem lehetek ebben biztos) hogy csak olyan srácokkal állsz szóba akik egészen jóképűek, egy nyomorult fénykép alapján egyből megítélve mindenkit, utána pedig csodálkozol hogy az a néhány szimpatikus fényképpel bíró srác meg lekoptat mert ő viszont megkaphat akárkit (hisz szimpatikus képe van) és nem áll le kitartóan udvarolgatni neked ahogy te ezt elvárnád

Namost a férfiszemmel szomorú valóság szerint te még így is előnyös helyzetben vagy és csak idő kérdése hogy kifogsz valakit ha szép vagy (ha nem vagy szép bonyolódik a helyzeted, de tegyük fel szép vagy), úgyhogy mivel normális választ írnék, azt mondom várjál!

Társkeresőn vagy másutt de úgyis találsz majd valakit

2020. máj. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

1. Egy új ember megismerése mindig ugyanúgy zajlik, sajnos le kell futni a kötelező köröket, és lehet, hogy az eleje hosszúnak tűnik de ez van interneten és élőben is.


viszont sokan épp ezért maradnak egy sz**ar kapcsolatban, mert jajj megint ismerjek meg valakit jajj mikor jajj hol jajj jajj jajj...


2. élőben kicsit gyorsabb az a része már el van intézve, hogy először találkoztok és személyesen látjátok egymást.


3. Nem, nincs mindenkinek baráti köre, sőt minél idősebb vagy annál inkább csökken illetve változik, egyre több barátodnak lesz gyereke családja, elköltöznek, változnak az összejövetelek , nem ugyanarról szólnak....

Nekem 35 évesen ez van, teljesen más és gyakorlatilag kihalt a baráti kör, szóval ismerkedésre alkalmatlan teljesen.


3. Nem mindenki jár bulizni, pláne nem egyedül.

És ezek az emberek többnyire megtalálhatóak interneten, üzletekben, hétköznapi helyeken, edzőtermekben, esetleg valami sport általi helyen, utcán, tömegközlekedésen.


4. nincsenek szabályok , nem kell ezaz elmaradott hozzáállás, hogy jajj én nő vagyok én nem fogok kezdeményezni...


5. Vannak még tanfolyamok, belevághatsz valami újba. Én pl. elvégeztem 6 éve egy masszázs tanfolyamot, amolyan mellékállás jelenleg, (habár pont most nem) és 2 barátnőm is lett csak emiatt.


Vannak lehetőségek.


De természetesen k**úrvanagy előny ha jól nézel ki!


Idő és némi pénzbeli befektetéssel is jár.

2020. máj. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szerintem 1-2 hónap és lehet újra bulizni. Én jobb híján bulikban próbálok nőket megismerni. Pont azért, mert a baráti körben lévő nők nekem sem tetszenek.
2020. máj. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

3.: Van benne valami, de ez igaz az élőben ismerkedésre is, hogy azokat szólítjuk le, azokkal ismerkedünk szívesen párkapcsolat céljából, aki számunkra legalább valamennyire jól néz ki. Mondjuk élőben a kisugárzás sokat dob a helyzeten. Volt már olyan párom, aki egyáltalán nem jött be külsőleg, de barátok voltunk és szép lassan átalakult, utána már helyesnek láttam. De nem csak modellekkel beszélgetek, sőt, azokat inkább kerülöm :D


4.: Jókat írsz, amúgy én is szoktam kezdeményezni, de nem mindenki vevő rá, mert akkor már értéktelen a csaj, ha nem kell érte küzdeni, vagy benézem, mert mondjuk leszólítom egy buliban, de barátnője van, vagy nem vagyok az esete. Ezért nehezebb élőben ilyen szempontból, mert vannak buktatók. A társkereső sajnos vagy nem sajnos egy áruház: látod, hogy néz ki, tudod, hány éves, jó esetben szingli, te is bejössz neki, max fél óra alatt kideríted, hogy meg akarod-e jobban ismerni és ha esetleg mégsem, egyszerűen csak tovább nézelődsz.


Amúgy nagyon szívesen ismerkednék élőben, ha visszacsinálhatnám, sose társkeresőznék, mert akkor nem kellett volna ennyi emberrel beszélgetnem, nem fáradtam volna bele, nem lenne ennyi rossz tapasztalatom. De még lehet szerencsém :)

2020. máj. 3. 20:56
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha a munkahely és az ismerősök kilőve, akkor marad még:

Hobbin keresztül - ez lehet sport, lehet akármilyen foglalkozás. Csoportos leginkább. Itt megismersz embereket, akiknek már megint rengeteg ismerősük van, és bővül a kapcsolati hálód. tehát akár már ott a csoportban is lehet esélyes jelölt, de lehet egy ismerőse lesz az.

Tanfolyamon keresztül - Bármi, ami érdekelhet, érdemes költeni rá. nyelvtanfolyam például.


Én neten találtam meg a páromat, szóval a társkeresőket továbbra is tudom javasolni. Persze sok a hülye, de csak azért, mert ugyanazok vannak ott, mint a való életben is. Tehát a valóságnál nem rosszabb a társkereső! Sőt, egyszerűbb, mert meg sem kell mozdulnod érte.


Nekem tetszik még az ötlet, hogy akár facebookon, szakmai vagy érdeklődésednek megfelelő csoportokban érdemes lehet aktívnak lenni és ismertségeket kialakítani. Azért az mégis egy normálisabb dolog, mert nem ismerkedni mész oda, hanem mert érdekel a téma, és szeretnél róla emberekkel társalogni. És ha társalgás, abból bármi lehet... Nem sok, de ez is egy plusz.


Rengeteg munka mindegyik, úgyhogy ne számíts jobbra! Hatékonyságban nem lesz jobb egyik sem, mint amit írtál. Szűrni kell a hülyéket. Ez a nők sorsa... Nekünk férfiaknak me bírni kell a sok visszautasítást. Nem jobb, hidd el.. 🙂

2020. máj. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ezek tök jó ötletek! :)
2020. máj. 3. 21:09
 9/16 anonim ***** válasza:
#6: Sajnos ez van, mi, férfiak sem tudhatjuk, hogy a kiszemeltnek van-e valakije, vagy hogy hogyan fog reagálni. Én is égtem már nem egyszer, csak mert el akartam hívni valakit egy kávézásra, aztán jött a nagy koppanás. Ez a műfaj ilyen, rengeteg kudarc ér, akár élőben, akár neten ismerkedsz. Aláírom, hogy neten könnyebb hülyíteni a másikat, és hogy csak személyesen lehet látni, hogy a másik vonzó-e, de ettől még a netet se hanyagold el. Próbálj valami közösséget találni, ha majd beindul az élet, és szerintem nyugodtan ismerkedhetsz munkába menet, boltban, parkban stb. is, ha éppen nem sietsz. Egyébként igen, nyilván van olyan is, aki könnyű prédaként tekint a kezdeményező nőre, de szerintem ez is csak intelligencia és szándék kérdése. Feltételezem, te sem qrvásan kezdeményeztél senkinél, a nem kihívó kezdeményezés meg szerintem értékelendő. Ha engem egy nő finoman, intelligens módon megszólítana, biztosan nem azt gondolnám, hogy nagy qrva.
2020. máj. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

A nők nem szólítanak meg senkit. Inkább lesz a csajozógép harmadik barátnője, mint hogy bárkit megszólítson. Ne felejtsd el, ez egy ultrakonzervatív ország ahol élünk.

Ugyanez igaz az utcán csajozásra, pasizásra. Senki nem ismerkedik az utcán, mert azt hiszi azt nem illik.

2020. máj. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!