Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ismerkedni mostanság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni mostanság?

Figyelt kérdés
Ahol élek vidéken, kisebb településen nincs nagyon választék, közel vagyok a 30hoz.mit kéne tennem? Badoo Tindert használom de távolság miatt 100+Km miatt nem akartak tőlem nagyon semmit..
2020. máj. 3. 09:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Nézd vissza a hasonló kérdésekre adott válaszokat, szinte minden napra akad egy ilyen.
2020. máj. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az idősebb ismerőseidet (ide értve akár a szüleidet is, de nem csak őket), hogy ők hogy ismerkedtek 20-40-60 évvel ezelőtt vidéken, azon a kistelepülésen, ahol laktok.
2020. máj. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Lazy Lover ***** válasza:
Nagyon sehol míg van ez a hülyeség
2020. máj. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyrészt csak a net maradna, de szerintem is sem túl erős lehet a felhozatal. Mert ha egy adott vidéken nincs korodbeli, akkor nem is fognak pl. társkeresőkre regisztrálni. Ergo neten is kb. ugyanazok lehetnek, akik amúgy is az utcán szaladgálnak, csak mondjuk lehet, hogy élőben valami oknál fogva nem ismerkednének. A Badoo-n én is szétnéztem a múltkor, nem regisztráltam, csak megnéztem a felhozatalt. Szúrópróbaszerűen megnéztem pár lányt, zömmel 25 alatt voltak, én meg már 30 fölött vagyok, szóval ott sem látok túl sok esélyt. Én azt tapasztaltam, hogy a korunkbeli lányok/nők vagy elmenekültek szerencsésebb vidékekre, vagy már van valakijük, vagy aki egyedül él, az besavanyodott.
2020. máj. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

4.

Ez igaz. Unokatesóm is kisvárosban élő, most 30 éves nő, egész helyes és már 10 éve van valakije.

2020. máj. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Aki ilyen helyen él (én is), annak semmi, de semmi más nem marad, mint beletörődni a tartós egyedüllétbe, esetleg bízni a szerencsében/sorsban/életben, kinek melyik a szimpatikusabb.

Neten minőségileg és mennyiségileg is gyér a kínálat. Távkapcsolattal vacakolni nem mindenkinek fér bele, nem is biztos, hogy érdemes. Élőben addig lehet, amíg iskolába jársz vagy ha a munkahelyeden vannak lehetőségek, de nem mindenhol vannak. Itt nagyjából kifújt, bolt meg a többi hely ("bárhol") nem alkalmas ilyesmire. Vagy az utadba sodródik valaki valami szerencsés véletlennek, már-már csodának köszönhetően, vagy nem. Én már jó ideje nem is ismerek meg új embereket, max néha gyerekeket és az anyukájukat (és nő vagyok), úgyhogy nincs miről beszélni...

2020. máj. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Igen, én is úgy érzem hogy így csak tartós egyedüllet marad :/ pedig próbálkozok tényleg neten de ott is fix választék van csak..
2020. máj. 3. 10:31
 8/21 anonim ***** válasza:

Múltkor utaztam távolsági busszal Orosháza és Szeged között. Szegedi vagyok, de a másik helyen voltam kivételes alkalomból egy régi ismerősömnél. Leültem a buszon egy helyes csaj mellé ("Bocsi, leülhetek ide?"). Olyan 25 körüli, szép barna bőrű (de nem cigó), szép arcú, csinos alkatú volt. Még Ő kezdett aztán beszélgetni velem (!), magyarul ő kezdeményezett nálam, a férfinál. Kiderült, hogy 26 éves óvónő és átjár Orosházára egy faluból úszni amolyan szombat délelőtti programként.


Eléggé látszott rajta, hogy tetszem neki, de amikor mondtam hogy szegedi vagyok akkor kicsit láttam a szomorúságot az arcán. Azért elérhetőséget cseréltünk mielőtt leszállt és még egy kicsit beszélgettünk, de valószínűleg miután látta, hogy nem a környékről valósi vagyok, el is ment a kedve a dologtól, mert nem távkapcsolatot keresett. Tényleg szar lehet kis helyen lakni, viszont ez egy jó példa is akart lenni, hogy azért vannak nők az ilyen kis helyeken is.

2020. máj. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
#8: Valószínűleg azon a kis helyen ahol él minimális lehet a potenciális partnerek száma, pont ezért kezdeményezhetett, mert már nagyon ki lehet éhezve.
2020. máj. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
#8: Vannak, ha vannak, de szerintem ez is ritkaság. Akinek van esélye és kedve pl. óvónőként, tanárként, irodai munkára elhelyezkedni, azok maradnak, meg zömmel azok, akik nem értelmiségi munkát végeznek (bolti eladók, kisebb cégeknél munkások, esetleg őstermelők), de szerintem aki pl. egyetemre jár(t), az előbb-utóbb elmenekül, ha teheti. Nálunk pl. az a probléma, hogy nincs normális kikapcsolódási lehetőség sem, szegényes a szellemi élet, és ha pl. beszélgetni, ismerkedni szeretnél valakivel, akkor sincs túl sok normális hely, ahol találkozni lehetne. A nagyvárosok még csak-csak megvannak, de a kisvárosok és a falvak (legalábbis a mi vidékünkön) szerintem el fognak sorvadni. Jelentősen fogy a lakosság, az itt maradók zömmel a közép korosztály én annál idősebbek, és ha ők kihalnak, akkor kb. senki sem marad.
2020. máj. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!