Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet ismerkedni mostanság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni mostanság?

Figyelt kérdés
Ahol élek vidéken, kisebb településen nincs nagyon választék, közel vagyok a 30hoz.mit kéne tennem? Badoo Tindert használom de távolság miatt 100+Km miatt nem akartak tőlem nagyon semmit..
2020. máj. 3. 09:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

#8 Ez elég jól ábrázolja, mennyire szär a helyzet. Én nem mernék ilyet, mert nincsenek jó adottságaim, de teljesen átérzem az egész mögött meghúzódó kilátástalanságot, reménytelenséget.

... és ez egy fiatal, csinos nő. Mit szóljon egy bármilyen férfi? Egy idősebb/átlagos/ronda nő?

2020. máj. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
11: Egyetértek. Ez inkább szomorú, mert jól leírja a helyzetet.
2020. máj. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
#11: Én nem is tudom, hogy akinek sikerült találnia valakit, annak hol és hogyan sikerült. Gondolom, még valami iskolai dolog, és tart már x éve, vagy a munkahelyen jöttek össze, de egyébként máshol...? Itt a fiatalok többsége általános vagy középiskolás, az idősebbek elmentek egyetemre vagy dolgozni, aki helyben maradt, az 99%-ban szerintem fizikai munkát végez, vagy mondjuk eladó, pincér, érettségivel még legfeljebb valami irodai munkát tud ellátni, de egyébként az üzletekben is zömmel középkorúakat látni. Aki huszonéves vagy 30-as itt maradt, és kicsit is kvalifikáltabb, annak is szerintem jó eséllyel van valakije. Egyébként ha nekem is sikerült volna már az elején máshol munkát kapnom, akkor valószínűleg én sem jöttem volna haza, annak ellenére sem, hogy a nagyvárosokat nem igazán szeretem, de van egy-két olyan hely, ahol el tudnék lenni. Itt csak a pangás van, az idősebb értelmiségiek is csak azért maradnak, mert már itt van az egzisztenciájuk, de egyébként olyanok itt a települések, mint a westernekben a poros kisvárosok.
2020. máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
13: Sokat elárul az is, hogy a karantén nem sokat változtatott a város életvitelén. Előtte is üresek voltak az utcák, az emberek szinte csak munkába jártak be, annyi változott, hogy már ők se mentek. A helyi szórakozóhelyen 10 ember helyett 0 volt, ez se nagy változás. Azt reméltem majd legalább Tinderen több ember lesz így, hogy unatkoznak, erre volt vagy 2-3 új arc össz-vissz, de azok se írtak vissza.
2020. máj. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Bevallom, egy kicsit azért irigylem a közép korosztályt, vagy éppen a nagyszüleim nemzedékét. Nyilván nem volt könnyű az életük, sok tekintetben sem. De szerintem még akár 30 évvel ezelőtt is könnyebb lehetett ismerkedni faluhelyen vagy kisvárosban is. Ha valaki esetleg huszonévesen vagy 30 körül sem találta meg az igazit, akkor még talán mindig több emberből válogathatott, mint most. Most a fiatalok nagy része vagy valamelyik nagyvárosban ragad, vagy elmegy külföldre, mert a kisvárosokban kb. semmi sincs, falvakban meg pláne. Már önmagában véve az is gond, hogy hová menj szórakozni, ha nem a bulizás és a kocsmázás érdekel. (Az meg már külön groteszk, hogy itt pl. több kocsma is bezárt, pedig az Magyarországon már a vég kezdetét jelzi. És ha végigmentem az utcán, azt láttam, hogy rengeteg üzlet bezárt, nem csak most, a vírus miatt, hanem már mondjuk évek óta. De pl. nem tudsz venni magadnak egy normális cipőt, egy normális ruhát, el kellene utaznod vagy 70 km-re a legközelebbi nagyvárosba ahhoz, hogy tényleg legyen miből válogatnod.) Reggel, amikor mentem dolgozni, iskolások jöttek velem szemben. Ha napközben kinéztem az ablakon, zömmel nyugdíjasok szaladgáltak az utcán, délután megint csak ők, meg a diákok, illetve néhány fiatal család gyerekekkel. Ja meg kb. 0-24-ben olyan figurák, hogy azokkal simán le lehetne forgatni a Macska-jaj remake-jét, vagy olyan volt, mintha egy 60-as évekbeli olasz-spanyol western világába csöppentél volna. Siralmas, de ez van. A nagy semmi.
2020. máj. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

#15: Itt is nagyon megváltoztak a dolgok az utóbbi években, ugyanaz a szórakozóhely ami még ma is nyitva van 5-10 éve tele volt, de annyira, hogy kimentünk az udvarra és még ott is alig fértünk el, jó volt a hangulat, stb. Ma bemész és van 10 ember, abból is legalább 5 roma aki csak kötekedni akar.


Rengetegen elköltöztek, akár külföldre is, de nem csodálom, mert itt semmi nincs. Hiába mondják, hogy szerezzek új hobbit és akkor lesznek barátaim meg párom, hát de ember, milyen hobbit, ha nincs semmi? Nem tudok elmenni hegyet mászni, túrázni, gokartozni, olvasóklubba csatlakozni, mert nincs. De már bulizni se tudok elmenni, egyrészt mert az is kihalt, másrészt mert már nincs kivel. Jó, túrázni mondjuk tudnék mert ahhoz semmi nem kell, de egyedül róni a puszta kihalt alföldet sok értelme lenne. Kondiba se nagyon tudsz elmenni, ott is alig vannak, meg el is akarják már adni az épületet, mert nem termel elég profitot (szóval ez jól mutatja, hogy mennyien járnak oda).


Tinderen a környéken évek óta ugyanazok az arcok vannak fent, bár tökmindegy, úgyse ír vissza egy se, vagy pedig eltűnik, én nem is értem ilyen közömbös hozzáállással, hogy vissza se kérdeznek, nem is érdeklődnek, mit várnak.


Itt is bezárt már több kocsma is, ami tényleg elég abszurd egy magyarországi városban. Át lehet még menni a közeli nagyvárosba, de az is kezd kihalni már, az ottani szórakozóhelyeken is jelentősen kevesebben vannak, na meg nem mintha bárki vevő lenne ismerkedésre, mindenki rohan A-ból B-be, mindenki fáradt mert egész nap dolgozik/tanul, le vannak eresztve az emberek a kapitalizmusnak hála.


Munkahelyen ugyanez, nincs már meg ott az az élet ami régebben, az elvárásokat egyre csak növelték/növelik, az emberek nem bírják erővel és ép ésszel, teljesen elment a kedvük már az élettől is, nem lehet úgy beszélgetni vagy összeülni kajálni mint régen, mert sokszor időd sincs rá a megnövekedett elvárások miatt. Örülsz ha a szüneted normálisan megtudod tartani, pár éve azért ez nem így volt.

2020. máj. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Pesten kívül talán még van max. két kézen megszámolható nagyobb város ahol van valami, de már azzal is sokat mondtam. Én Szolnokról származom, ami lakónépesség szerint a 11. legnagyobb magyar város, ehhez képest már ott sincs semmi élet ha fiatalok, vagy párkeresés szempontjából nézzük.

[link]

Debrecen, Szeged, Győr, Kecskemét, Fehérvár esetleg. Miskolcon sok a roma, nagyon a periférián van és onnan is mennek el a fiatalok. Pécs hasonló ahogy hallom, bár az lehet jó, mert arról jót is, rosszat is hallottam már. Eger kisebb, de onnan pedig pont hogy jókat hallok, mert egész nagy az egyeteme, sok fiatal megy oda és közülük maradnak is ott. Na de ennyi, két kézen már bőven meg lehet számolni az ilyen értelemben élhető városokat.

2020. máj. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#17: Az egyetemi és/vagy intenzíven fejlődő városokkal az a baj, hogy ott rendszerint drága a megélhetés, így max. az tud tartósan megtelepedni ilyen helyeken, aki kvalifikáltabb munkát tud vállalni a versenyszférában. Debrecenben voltam egyetemista, szerettem ott lenni, számomra mindig is volt valami kisvárosias hangulata. Ami a legnagyobb problémám, az pl. a belvárosi zöldövezetes részek hiánya. Nyári melegben felfordulsz, mert minden csupa kő, beton, üveg, és nem tudsz hová húzódni. Egerben dettó, ott dolgoztam, na a belvárosban ott is megpusztulsz, ha forróság van. Na meg persze ott is drága a megélhetés, hála az egyre gyorsabban terjeszkedő versenyszférának. Miskolcon tényleg aránylag sok a cigó, de azért is, mert sokan mennek be a környező vidékekről orvoshoz, vásárolni, vagy egyéb "ügyekben". De azért már Miskolc is szebb és fejlettebb, mint akár csak 20-25 éve. És persze mindhárom helyen van viszonylag élénk szellemi és egyéb élet is. A többi várossal kapcsolatban nincs tapasztalatom. De ezek már megyeszékhelyek, viszont mi van a 10-20 000-es kisvárosokkal vagy a falvakkal? Ott mihez kezdjenek magukkal a fiatalok? Még normálisan kikapcsolódni sem tudsz sehol.
2020. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ez így igaz egy fiatal kisvárosban, vagy faluban semmit nagyon nem tud csinálni, manapság nem igen van rendezvény, vagy szórakozóhely szóval, nem tudom ennek mi az oka. De látszik h a falvak, kisvárosok neptelenednek el folyamat.
2020. máj. 3. 13:47
 20/21 anonim ***** válasza:
Beulsz a kocsiba es elmész ismerkedni.
2020. máj. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!