Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a teendő, ha néhány pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha néhány pasi is jobb nő nálam?

Figyelt kérdés

Nem kellek senkinek, mert csúnya vagyok. A pasik hamarabb lennének egy transzival mint velem. Még sosem volt kapcsolatom, nem is beszélgettem még fiúval kettesben.

22L



2020. máj. 3. 18:30
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
51%
Nem fog irni senkinek.Mert o ilyen.
2020. máj. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
Na mutasd azt a csúnya arcot.
2020. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem is akkor tűnik igazán csúnyának egy lány ha kövér, fogyással rengeteget javíthat önmagán.

Viszont biztos vagyok benne hogy a kérdező sikertelenségének oka az önbizalomhiány miatti befelé fordulás

Még szebb lányoknak is sokszor meg kell kicsit dolgozniuk a pasikért, nem elég várniuk hogy majd jön a srác és leveszik őket a lábukról. Viszont ha a lány nem szép arcú, túlsúlyos, és ráadásul még nem túl barátságos visszahúzódó típus is akkor érthető hogy el van veszve.

Valamin változtatni kell ha el akarsz érni változást! Hidd el sokkal könnyebb helyzetben vagy mint a fiúk akik még akkor sem kellenek senkinek sokszor ha se nem kövérek se nem csúnyák, és csak akkor találnának nőt ha bepróbálkoznának a fél országnál hátha alapon

Ha még nem is beszélgettél velük kettesben akkor ott nálad van gond, sokkal nyitottabbnak kell lenned, fel kell vállalnod magadat, másképp tényleg esélytelen

27/F

2020. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Ha sosem beszélgettél senkivel, honnan tudod, hogy kivel lennének hamarabb? Szerintem beszélgess srácokkal, haverkodj, ismerd meg, hogy valójában milyenek és valójában mit akarnak, milyen emberek. Hátha a barátságból több is alakul.
2020. máj. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

Hiányzik az egyik szemed, térdedig lógó füled van, kopasz vagy és hiányoznak a fogad? Ha nem akkor nem vagy csúnya.

Nincs olyan nő aki ha akarná ne tudna partnert találni magának. Örülj neki, hogy nem átlagos srácnak születtél nulla egzisztenciáját mert akkor tényleg reménytelen lenne a helyzeted.

2020. máj. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Mutasd már meg, mi az a szörnyű külső.
2020. máj. 7. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet privátban, megmondom, mi a helyzet. Én 24 éves lány vagyok, fél éve van párkapcsolatom, én is nagyon csúnyának látom magam.
2020. máj. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!