Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a teendő, ha néhány pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a teendő, ha néhány pasi is jobb nő nálam?

Figyelt kérdés

Nem kellek senkinek, mert csúnya vagyok. A pasik hamarabb lennének egy transzival mint velem. Még sosem volt kapcsolatom, nem is beszélgettem még fiúval kettesben.

22L



2020. máj. 3. 18:30
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Akkor nem értesz:

Az arcodon nem tudsz javítani. De az alkatodon igen.

2020. máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
69%
Jaj, mar megint valami rinyagep... Irany a fodrasz aztan tanulj meg sminkelni. Az en arcom is ocsmany, de sminkkel nem az, igy van (es voltak is) jokepu es rendes baratom, miutan megszeret valaki, utana nem zavarja az sem, hogy amugy ronda a fejed.
2020. máj. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
51%
Az arcodon is tudsz alakítani. Sminkkel vagy végső esetben plasztikával. Nincs lehetetlen, csak tehetetlen. Könnyebb sajnáltatni magadat, mint tenni a változásért.
2020. máj. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
28%
12: csajok ti még egymásnak is hazudtok, meg vagyok döbbenve...
2020. máj. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Kövér vagy?
2020. máj. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Küldj képet, majd megmondom csúnya vagy-e.
2020. máj. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:

Sminkkel pont nem érek semmit, le kell mosni és olyan nagy változás nem lesz.

Miért küldjek képet, tudom hogy csúnya vagyok, sokan mondták és mint mondtam nem volt senkim se.

2020. máj. 3. 19:02
 18/37 anonim ***** válasza:
63%
Mert, most mit hazudtam. Sminkben jol nezek ki, anelkul meg nem. Ennyi. A pasik meg leszarjak. (Tudom, itt gyakorin elmeletben mindenki csak es kizarolag olyan nokkel all szoba, akik abszolut nem sminkelnek es ugy van Palvin Barbi arcuk :) )
2020. máj. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
Ha mindenre csak kifogást tudsz, hogyan tudnánk segíteni neked?
2020. máj. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
83%

Persze hogy kövér a kiscsaj. De arra már lsuta, hogy mozogjon, egészségesen táplálkozzon.

Egyébként aki túlsúlyos, majd lefogyassza magát normás súlyra vagy vékonyra, ott az arc is rengeteget változik előnyére.

Csak sok ember gyerekkorától túlysúlyos, el sem tudja képzelni mennyire másképp tudna kinézni egy normál alkattal.

2020. máj. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!