Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Hány nőt fektettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Hány nőt fektettek le évente és hányat szeretnétek?

Figyelt kérdés

2020. máj. 2. 17:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Amikor olyanom volt, és ki akartam élni magam, akkor volt 21 partnerem egy év alatt. Ebből kb a fele több alkalmas vagy szexkapcs. Nem a számokra mentem, csak úsztam az árral. Nincs kinek bizonyitanom, mivel nem is tudja rólam senki. Előtte utána is hosszútávú kapcsolatban voltam.
2020. máj. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
0 és ennél többet szeretnék azért valamivel, mondjuk legalább 1-el:)
2020. máj. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom mennyiben kapcsolódik ez a társkeresés témakörhöz, de én speciel annyit amennyi prostira volt pénzem, kedvem és időm. Mert másra nem futotta, nem futja soha.

Persze az ilyen srácok mint én csak egyet szeretne egy évben, egy vonzó nőt de évi 365-ször legalább, és már nem is érdekelné az összes többi nő. Viszont inkább marad a lányról lányra járás, mivel az a realitás sajnos.

2020. máj. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Életemben voltam kb 22-23 nővel, de ebből 12-vel egy év alatt még 21-22 éves koromban. Bőven elég volt. Semmi értelme az ilyen alkalmik hajkurászásának. Manapság már olyan üres semmilyen érzés egy alkalmi szexnél az orgazmus után ott feküdni egy tök idegen csaj mellett, aki iránt nem érzek semmit, nem is érdekel kicsoda ő.


Legszívesebben egy helyes, kedves csajt fektetnék le folyamatosan, aki a barátnőm és szeretjük egymást. Ez a terv még folyamatban van.

2020. máj. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
Itt ilyen sok kurv4jó pasi van? :O Első válaszoló 21 partner, negyedik 22-23, azta.
2020. máj. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

5.

És én szűz voltam 20 éves koromig. Nem vagyok különösen jó pasi (bár csúnya sem), csak akkoriban egyetemista voltam olyan karon ami tele volt lánnyal, sokat Tindereztem, sokat jártam bulizni és piálni. Ha valaki pár évvel korábban mondja nekem, hogy ezt fogom csinálni, nem hittem volna el.


Általában ha már sikerült túllépni az egy kézen megszámolható szinten (0-5 partner), onnantól már nem nehéz felfelé gyorsan sok nővel lenni. (Kérdés, hogy van-e értelme, ahogy írtam is.)

Meg ez tényleg elkötelezettséget igényel, olyan mint egy hobbi, minden nap foglalkozni kellett vele pár órát.

2020. máj. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pedig ha annyi partnered volt akkor bizony biztos elég jól nézel ki. Nem azt mondom, hogy modell arc kell hozzá, nyilván nem, de biztos igen sok csajnak bejössz, ami férfiak többségére nem jellemző sajnos.
2020. máj. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
91%
Fordítva meg, ha egy nőnek ötnél több partnere volt, akkor az itteni férfiak egyből fröcsögnek. De az teljesen normális, hogy azzal büszkélkednek, hogy huszonx nőt fektettek meg :)
2020. máj. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%
Egész életembe kettő nővel feküdtem le. Eggyel is beértem volna, k**rvára nem ez az életem közepe, ahogy ma az összes idiótának.
2020. máj. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
18%

- Hány nőt fektettek le évente

egyet


- és hányat szeretnétek?

az összeset. ez genetikailag bennünk van, ösztön. csak a józan ész írja felül.

2020. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!