Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnyább vagy átlagos férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnyább vagy átlagos férfiak ti mennyi időt és energiát fektettek bele eddig ismerkedésbe?

Figyelt kérdés
2016. jún. 12. 20:00
 1/9 MilitaryTurtle ***** válasza:
Jobban érdekel a karrierem, és hogy legyen anyagi biztonsága a terveimnek.:-)
2016. jún. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
4 évig bele fektettem rengeteg pénzt energiát és időt 0 siker! mára már feladtam remélem a sors következő életemben magas helyes férfiként áld meg
2016. jún. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én eddig kimondottan az ismerkedésbe nem sokat. Élőben 2 lánynál próbálkoztam be, ők egyértelműen elutasítottak. Neten ismerkedési céllal 5-6 lánnyal beszélgettem, a külsőmmel állítólag nem volt gondja egyiknek sem, de rövid idő alatt megszakadt a kapcsolat, gyanítom találtak jobbat.


Most úgy vagyok vele, hogy még ennyiszer sem fogok próbálkozni, inkább fejlesztem magam, edzek, bővítem a ruhatáram, új hajstílusokat próbálok ki, képzem magam ismerkedés terén a témában való olvasgatással stb. Végül is valamilyen szinten beleszámíthatjuk ezen tevékenységeket az ismerkedésbe ölt időbe és energiába, de ezekkel magamnak is jót teszek.


Szerintem magára az ismerkedésre ne szánj túl sok időt és ne görcsölj rá. Próbálkozz pár alkalommal, várd a visszajelzéseket, de ha csak elutasítást kapsz, pozitív visszajelzés vagy biztatás nélkül (mint én), akkor inkább fejlesz, képezd magad, ne sajnáld az energiát a változtatásra, mind külső, mind belső terén.


Én úgy gondolom, ha egy nő figyelmét felkelti egy férfi, elsődlegesen fizikailag, akkor ő is tesz lépéseket az ismerkedés elindítása érdekében, pl. különféle jeleket ad, próbál beszélgetést kezdeményezni ha lehet, keresi a társaságod stb. Mivel velem eddig ezek nem történtek meg, így szükségesnek tartom a változást a fejlődéshez.

2016. jún. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Utoljára durván 3 éve próbálkoztam komolyan lánynál (személyesen is találkoztunk, együtt töltöttünk egy hétvégét és nagyon jó volt, legalábbis nekem), aztán ennyi. Azóta felszínes beszélgetések voltak itt, de semmi komoly, pár üzenet után lekopott mindenki.


Aztán úgy 1 éve nem beszéltem senkivel ismerkedés céljából és nem is tervezem a közeljövőben.

2016. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#3 vagyok

Még egy tanáccsal szolgálnék minden fiú számára. Lehetőleg baráti társaságban, ismerősi körben próbáljatok ismerkedni, tehát ennek kiépítése, bővítése is kulcsfontosságú feladat, lépés az esélyek növelése érdekében.


Ha csak spontán leszólítasz egy ismeretlen vagy csak látásból ismert csajt, sanszosan koppanás lesz a vége. Ennek számtalan oka lehet. Épp van barátja, csak te nem tudsz róla; most érte egy komoly kudarc/trauma az életében (hosszú kapcsolat vége, iskolai vagy munkahelyi, esetleg magánéleti kudarc, rokon vagy közeli ismerős balesete, betegsége, ne adj Isten halála); rossz hangulatban van és semmi kedve épp ismerkedni; fontos esemény előtt áll és nem ér rá ilyesmire; nem tetszik neki az első benyomás veled kapcsolatban (akár külső, akár beszéd, viselkedés). Nem ritka a durva elutasítás ilyenkor, ami nem is feltétlen neked, hanem az aktuális helyzetnek szól. Ezek pedig nagyon visszavetik az önbizalmat, ami nehézségeket szül a későbbiekre tekintve.


Viszont barátok, ismerősök körében könnyű beszélgetést kezdeményezni, feldobni egy közös érdekeltségű témát, amiből egyrészt a csaj nem vághatja le egyértelműen, hogy te ismerkedni akarsz vele, másrészt értékes kiindulópontot szolgáltat a csaj viselkedése, beszédstílusa, tekintete stb. Persze ez csak többszöri alkalommal jelent értékelhető "adatot". Ha szívesen beszélget veled, visszakérdez, poénkodik, szemedbe néz stb. akkor elő lehet készíteni a terepet a nyíltabb próbálkozásra.

2016. jún. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Semennyit, nem látom értelmét. Minél többet fektetnék bele annál nagyobb lenne utána a szenvedés.
2016. jún. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gábor19... ***** válasza:
Fiatalabb koromban még sokat. De az utóbbi pár évben már csak hébe hóba próbálkoztam. Egyrészt én se vagyok párkapcsolatra alkalmas (csúnya, gyerekes természetű, lökött vagyok, ráadásul még nyuszi fogú is) Másrészt ahogy elfigyelgettem a sok nő a full idióta fószerekkel jönnek össze. Meg, tudod azoknak a rengeteg elváráoknak mind megfelelni... Ez meg el is veszi teljesen a kedvem az egésztől. 26f
2016. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Percben ezt nem igazán lehet kifejezni. Egyáltalán mit sorolunk ide? Személyes ismerkedés? Na, az nem sok, heti 15-20 perc maximum, ugyanis direktben nem császkálok csak azért a városban, mint valami kiéhezett, prédára váró ragadozó, hogy találjak valakit. De ha amúgy is járok erre-arra, és közben úgy látom, hogy érdemes lenne egy próbát tenni, akkor kezdeményezek. De mivel csúnya vagyok, a lányok, eddig kivétel nélkül, szinte azonnal elküldenek.


Neten más a helyzet. Ott órákig is tudok ismerkedni lányokkal, de csak addig, amíg képet nem látnak rólam. Utána ott is bukta van.


Szoc. körbe pedig nem azért járok, mert akkor majd onnan adódik valaki. Ha megnézem, hogy igazából milyen helyekre járok, meg kell állapítanom, hogy nem igazán dúskál lányokban. De mégis milyen hobbit kellene választanom, ahol egyáltalán megfordulnak lányok? :O Aerobikozni azért mégsem mennék el...


Önmagam fejlesztésére szánt időt soroljam-e ide? Ezt sem azért csinálom, hogy majd ebből barátnőm legyen. Hanem azért, hogy megpróbáljam magamból kihozni azt, ami bennem van.


Akkor most döntsd el kérdező, hogy ezt az időt mennyinek számolod.

2016. jún. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Semennyit.. nem próbálok már ismerkedni, mert az egésznek 0 értelme van. Nem vagyok és nem is leszek jó pasi senki szemében.

Meg amúgy is lelkileg összetört, full nyomorék ember lettem, kell a halál f..szának az, hogy még egyszer szenvedjek egy hülye nő miatt.

28/F.

2016. jún. 13. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!