Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Késő lenne 27 évesen egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késő lenne 27 évesen egy férfinak a boldog párkapcsolat kialakítása ha nem rendelkezik számottevő tapasztalattal a nők terén?

Figyelt kérdés

Sajnálom hogy szaporítom az ilyen kérdések hosszú sorát, de ha olvassák az nem az én bűnöm lesz, az első ilyen kérdésem

Mivel zárkózottabb vagyok nehezen indítok a lányoknál, és sokszor csak barátkozásig jutok, nem feltétlenül a lány akaratából.

Nem vagyok ronda, csak legfeljebb sok nőnek nem túlzottan vonzó, de vállalható kategória.

Viszont az utcai ismerkedés idegen tőlem, nem érzem jól magamat ismeretleneket leszólítva, ezért random nem csinálom, más lehetőség pedig kevés van. Csak az online társkeresés, de az is köztudottan nehézkes, nekem nem jött be sajnos egyik sem.

Szóval ebben a korban már késő lenne elkezdeni, ha eddig nem tudtam elérni semmit?

Vagy sosem késő, fejleszthető ez a dolog?



2020. máj. 2. 17:03
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
37%
Csak azt tudom írni amit korábban is. Ha semmin nem változtatsz minimális az esélyed ami az idő előrehaladtával csak csökkenni fog. Most még lenne esélyed a 18-25 éves korosztálynál akiket a tény hogy eddig közöd nem volt nőhöz talán kevésbé zavar. Ahogy egyre öregebb leszel egyre távolodsz ettől a korosztálytól a saját korosztályod pedig kevésbé fogja jó szemmel nézni hiszen ők maguk évről évre tapasztaltabbak. Onnantól abban bizhatsz amit itt hangoztatnak hogy találsz ég, olyan anyukát vagy elvált megcsömörlött nőt aki a szűz mivoltod miatt biztos(abb) partnernek talál és megpróbálja veled. Persze ehhez ugye az is kell hogy neked ő megfeleljen ami tovább bonyolítja az egyenletet.
2020. máj. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Ha egyetlen párkapcsolatot akadályozó tulajdonságodat sem állsz neki gyökerestől megváltoztatni, akkor feleslegesen reménykedsz.
2020. máj. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 Derwer ***** válasza:

27 évesen randiztam először, addig nem kerestem a bajt...

Ez hiba volt, de ismerem, értem magam miért.


Az ilyen kései kezdés mindig is hátrány lesz, mert nem tudod kezelni a kapcsolat problémáit az el várható rutinnal. A nők ezt nem szeretik, nehezebb lesz neki is, neked is.

(sokan a szex béli hiányosságot is felhozzák, de azt egész könnyen fel lehet fejleszteni egy kis türelemmel. Bár ez nem a nők álma, nem szeretnék invesztálni)


No de bár ez hátrány, nem leküzdhetetlen, nekem is lett feleségem, és már fiam is. :)

2020. máj. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

A legutolsó amitől tartok az a párkapcsolati probléma, + a szexuàlis tapasztalatlanság

Ami nincs attól pont nem kell tartanom

Túl kevés lehetőségem volt randit kezdeményezni, rutin híján azt a keveset is elszúrtam. Az elfogadható nők mind foglaltak úgy látom, szóval nincs kinél próbálkozzak, mostanság meg bulizni sem lehet hogy ott ismerkedjek

2020. máj. 3. 08:10
 15/25 anonim ***** válasza:

Sosem késő!

Te még főleg fiatal vagy.

2020. máj. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

"Sosem késő! Te még fiatal vagy!"

Na persze, de a környezetemből nem azt látom hogy ez normális lenne, 27 évesen reménytelenül elveszve a nők világában, már a családokat alapítják ebben a korban

A gyakorin sem túl elfogadóak az ilyen fiúkkal szemben

És hát én sem vagyok hajlandó 40-50 éves koromig várni a semmire, élni céltalanul. Sajnálatos módon csak egy kapcsolat lenne képes már célt adni nekem, ami nincs meg.

Tehát ez nem segít, rossz válasz

De azért mégsem várom el hogy megváltsátok az életemet a zseniális válaszokkal, csak a fiatalságomra ne hivatkozzon senki, mert az most kontraproduktívan hat

2020. máj. 3. 16:25
 17/25 Derwer ***** válasza:

No, leírtad a kulcsmondatot:

"Sajnálatos módon csak egy kapcsolat lenne képes már célt adni nekem, ami nincs meg."


Amíg ekörül forog az életed, addig nem lesz meg. Legyen teljes életed amit megoszthatsz majd egy nővel is és akkor lesz jelentkező. Amíg a másikkal akarsz kiteljesedni, attól a nők ösztönszerűen(?) menekülni fognak.


Ahogy korábban se, most se mondok olyat, hogy ez átlagos, hogy ez így jobb, de nem keseregni kell, hanem élned, és majd a hobbik/baráti társaság kapcsán akad valaki.

2020. máj. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

17# Én is tudom hogy ez nem előnyös, de ha egyszerűen nem vagyok képes a hobbijaim vagy akár a haverjaim révén jól érezni magamat a világban, legjobb igyekezetem ellenére is képtelen vagyok erre, akkor kár az ilyen tanácsért

Azért írtam hogy sajnos, mert bár igyekszem ezt nem kimutatni, és minden más módot is keresni a boldogságra, de azt sajnos nem találtam meg (pedig jópár klassz hobbim van, de ebbe ne menjünk bele)

2020. máj. 3. 17:11
 19/25 anonim ***** válasza:
#18: nem simán csak "nem előnyös", hanem száz százalékos garancia a sikertelenségre. A komfortzónából való kilépésnek meg egyáltalán nem érted a lényegét, a célját. Azt a kellemetlen élményt nem csupán elviselni kell, hanem tanulni belőle. Te ezt nem tetted meg, az pedig, hogy ennyire szélsőségesen beszűkült a világod és a céljaid, ennek a mulasztásnak az az egyenes következménye, mint ahogyan az is, hogy meglehetősen pontosan és helyesen úgy érzed, hogy elmegy melletted az élet.
2020. máj. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Ez alapján viszont csak annyi jön le:

Bizony nekem már késő, mert nem tudok tanulni a hibáimból. Okés én elfogadom ezt az álláspontot, mert nem látszik kiút ebből a csapdahelyzetből, én csupán azt nem értem hogy semmivel sem különb hozzáállású egyéneknek hogyan sikerül megcsinálniuk a szerencséjüket?

Illetve az is egy érdekes kérdés ha valakinek nem fontos a társkeresés, annak mivel lesznek különb esélyei a párkeresés terén, ha eleve nem is akarja olyannyira elérni azt, akkor mégis mivel lesz eredményesebb?

Én sem voltam eredményesebb abban az időszakban amikor nem ez volt az életcélom, csupán a szívem mélyén szerettem volna

2020. máj. 3. 20:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!