Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vékony testalkatú fiúként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony testalkatú fiúként esélyem sincs barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egy nagy hátrány, de nem tudok mit csinálni, ha én ilyen vagyok. Sosem volt még. Meg fiatalabbnak is tűnök mint amennyi vagyok.
2020. máj. 2. 14:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem az alkatod a gond, hanem hogy egy önbizalomhiányos félős görcs vagy! Ezen változtass!
2020. máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nezd mar meg a modelleket, jo pasikat. Vekony, sovany izmokkal, nagyon szexi. Izmokat otthon is lehet csinalni, fekvotamasz stb...
2020. máj. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

12: Az a baj, hogy a nők általában nem az átlag heti pár tesiórás srácra gondolnak "izmos" alatt.

[link] Hanem erre. Ezt pedig otthon tisztán szerek nélkül nem tudod elérni. (Hollywood és a koksz végérvényesen kimosta már az agyakat sajnos)

2020. máj. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!