Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vékony testalkatú fiúként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony testalkatú fiúként esélyem sincs barátnőt találni?

Figyelt kérdés
Szerintem ez egy nagy hátrány, de nem tudok mit csinálni, ha én ilyen vagyok. Sosem volt még. Meg fiatalabbnak is tűnök mint amennyi vagyok.
2020. máj. 2. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs.


És ezen az sem segít, hogy gondolom van menő állásod, jó fizud, nagy farkad, sportkocsid, lakásod,...


>:)

2020. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nincs.
2020. máj. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%
A személyiséged miatt nincs barátnőd.
2020. máj. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Azért nincs barátnőd, mert önbizalmad sincs. Nekem se volt ameddig "véletlen" össze nem jöttem egy fullos csajjal. Ha van egy jó kisugárzásod, önbizalmad akkor szinte bárkit megkaphatsz. Hogy honnan szerezz önbizalmat? Olvass a témában könyveket, sportolj.
2020. máj. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Barnabas333 ***** válasza:
Sokkal könnyebb mint nekem 190cm és 110 kilósan...Mondjuk én már nem keresek.
2020. máj. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én is vékony vagyok (190 cm, 75 kg) és van párom.
2020. máj. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát biztos nem azért nincs, mert vékony vagy. A csajok a vékonyakat szeretik, vagy az enyhén izmosakat.
2020. máj. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23 éves koromig 58 kiló voltam 180 körüli magassághoz. Levegőnek sem néztek a korombeli (vagy bármilyen korú) nők. Szedj magadra pár kilót, edzéssel. Hidd el, magad miatt megéri. A nők véleménye nem változott, de jobban érzem magam.
2020. máj. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez már önmagában elég szar, hogy soha egész életedben nem sportoltál, nem mozogtál. Én is a húszas éveim elején jöttem rá, hogy szar így élni az életet, sok hátrány származik belőle.
2020. máj. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Még mindig több, mint ha kövér lennél.
2020. máj. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!