Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudom meg szólítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom meg szólítani a nőket? Miről kell velük beszélgetni? Csak nekem ilyen nehéz az ismerkedés?

Figyelt kérdés
2020. máj. 2. 09:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
46%

Merni kell a nők szemébe nézni és figyelni, hogy kik azok, akik "úgy" néznek rád, illetve kik azok, akik többször rád pillantanak, vagy kicsit megbámulnak és készen kell állni. Lehet hogy csak minden huszadik csaj néz meg magának, akkor azt kell figyelni.

Pont ahogy te is megnézed azokat a csajokat, akik tetszenek, a csajok is megnézik a nekik tetsző srácokat, csak rövidebb ideig, ezért el kell kapni a pillanatot. Ezért merni kell mindig a nők szemébe nézni, hogy ezt elcsíphesd.


Bakker, ne csináljátok már, nyugaton ennek a fajta csajozási módnak óriási irodalma van. Több angol nyelvű könyvet is elolvastam már róla idősebb, tapasztaltabb férfiaktól és amik tetszettek tippek, azokat átvettem belőlük. Ti nem olvastok angol nyelven a csajozásról az interneten?


Vagy legalább magyarul.

[link]

2020. máj. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11:

Fennáll az esély, hogy senkinek kellenek egyes férfiak, mert nem ütik meg a mércét.

2020. máj. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A nők is emberek, ugyanúgy kell beszélgetni velük mint a férfiakkal. Nekik is vannak hobbijaik, zenei ízlésük, kedvenc filmjeik. Nem abból áll a nő, hogy vaginája van. Ha elvonatkoztatsz ettől és ugyanúgy emberként tekintesz rájuk, akkor meglátod ugyanúgy lehet velük beszélgetni mint a férfiakkal. Idegenekhez meg ne menj oda, abból jó nem sül ki.
2020. szept. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül ezzel, kérdező.
2020. szept. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!