Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudom meg szólítani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom meg szólítani a nőket? Miről kell velük beszélgetni? Csak nekem ilyen nehéz az ismerkedés?

Figyelt kérdés
2020. máj. 2. 09:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nem csak neked. 44F-nek is nehéz.
2020. máj. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
9%

Én csak a nagyon szép nökkel vagyok igy az átlagosokkal nincs problema mivel nem vagyok 1szrencsetlenseg,jó kiallasu vagyokmde a szép nökkel nem tudok mit kezdeni

1szóval,lekezelöen beszolnak es annyi is,hebegek habogok

Nagyon szokszor a szép nök full bunkók

2020. máj. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Tudod ezt a dolgot lehet ám tanulni is. Első körben gondolom nem volt egy tökös, magabiztos apád, akitől láttál volna ilyen dolgokat. De mi van a legjobb barátaiddal? Ők sem tudnak csajozni, hogy segítsenek?

Legutolsó esetben az interneten is bőven lehet anyagot találni arról ingyen, hogyan is kell beszélgetni a nőkkel.

2020. máj. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Alapból ha azt mondanák beszélgess az utcán szembejövő sráccal, az is olyan "mi a f_szt mondjak én neki" dolog lenne. Ezért sem ismerkedünk véletlenszerűen, hanem pl. egyetemen közös órán, tanfolyamon, munkahelyen, ahol ha mást nem, lehet közösen utálni az óraadó tanárt és máris van közös téma. De ez a vaktában vadidegenekkel diskurálj értelmesen, ez eléggé ködösítés.
2020. máj. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Idegenhez is oda lehet menni, ha azt látod tetszel neki. Pl azt mondod "Szia! Bocsi, úgy tűnik mintha valamiért rossz kedved lenne." - Nem kell feltalálni a spanyolviaszt.
2020. máj. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

5:

Idegenhez odamenni? Teljesen életszerű, hogy odamegy az ember egy tök ismeretlen emberhez.

2020. máj. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Olyanhoz, akin látod, hogy bámul, megnéz téged magának, tehát nagy eséllyel tetszel neki.


Igen, életszerű. Hol élsz, 1950-ben? A falusi mulatságon szeretnél ismerkedni, vagy a szomszéd lánnyal összeházasodni?

Nyugaton ez még inkább elterjedt ismerkedési módszer. Nem csak éjszakai szórakozóhelyeken odamenni ismeretlenekhez, de akár nappal is. A boltban, az utcán, a buszon, bárhol.


És mondom, ha megvan ez a kis plusz, hogy egy kicsit megbámul, megnéz magának téged, akkor már nagy eséllyel bejössz neki. (Persze nem biztos hogy összejön az elsővel, de nem kell félni az elutasítástól.)

2020. máj. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
53%

#7:

"akin látod, hogy bámul, megnéz téged magának,". Az utóbbi időben direkt figyelem, hogy melyik nő néz engem, de sehol semmi. Rám se bagóznak. Pedig, ha látnám jelét, hogy akármelyiknek tetszem, valószínűleg odamennék.

2020. máj. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Olyanhoz, akin látod, hogy bámul, megnéz téged magának, tehát nagy eséllyel tetszel neki.


Ezt melyik ujjadból szívtad ki? Volt annó az egyetemn sok irgalmatlanul jóképű haverom, de őket sem nézték a csajok, nem adtak nekik sem jeleket. Random oda kellett menniük és akkor derült ki, hogy bejön az adott nőnek.

2020. máj. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%

Utolsó!

Szerintem valami komoly cuccot tol, hogy ilyeneket flashel.

2020. máj. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!