Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, mit rontok el mindig? 18L

Figyelt kérdés

Nem akarok ömlengésbe meg önsajnálatba kezdeni, mert eddig sem mentem vele semmire. Annyi van, hogy akárhány pasival voltam, mindig csalódnom kellett bennük. Nem apróságokról van szó, hanem arról, hogy mellettem k.váztak és más csajokat fűztek. És nem azért, mert nem akartam velük lefeküdni, sőt... Sokszor én lettem elutasítva. Értem én, hogy nem tetszek valakinek, elfogadom - na de akkor miért kell velem elhitetni, hogy szeretnek? Nyilván kell nekem pár hét/hónap, hogy biztosra menjek ezzel kapcsolatosan, és eldöntsem, érdemes-e tovább folytatni a dolgot. Amelyik párom nem csalt meg, az elhagyott valami ürüggyel, pl: sok a munkája.


El vagyok már teljesen keseredve, mert lehet túlságosan is beleélem magamat a szerelembe, de nem tehetek róla, hiszen arra vágyom. Semmi másra. Lehetek gazdag, de csak akkor tudnék örülni bárminek is, ha valakivel meg tudom osztani. Aki figyel rám, aki átölel... Csak ennyit szeretnék. Nem érdekel hány éves, milyen származású, vagy hogy van-e rossz szokása. Csak szeressen, és ne csaljon meg. Interneten ismerkedtem eddig, és utcán is, volt mindenhonnan kapcsolatom, de sajna ugyanaz a végkifejlet mindenhol; csalódok.


Jelenlegi párommal már egy hete szakítani akarok, de nem találkoztunk, mert dolgoznia kell meg ilyeneket mond, holott látom nap mint nap a piás képeket a Facebookon. Inkább a haverjaival van, mint velem. Mindegy is... Nem tizenéves párjaim voltak, a legtöbbjük nálam idősebb volt, de egyiküknek sem jutott eszébe, hogy létezem. Csak úgy voltam Nekik, persze feleslegesen. Nem tudom mit kezdjek magammal, én nem ilyen vagyok! Csak ilyenné tesznek a férfiak...


2020. máj. 1. 12:24
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
2,5 év alatt volt 5 kapcsolatom. Nem kevés, de nem én szállok ki a kapcsolatokból.
2020. máj. 1. 13:06
 12/20 anonim ***** válasza:
73%

2,5 évre az 5 kapcsolat baromi sok. Mikor ismerkedtél velük? Szakítottál az egyikkel, rá pár hétre már új párod volt vagy mégis hogy? Mennyi ideig tartottak ezek a kapcsolatok? Attól, hogy nem te léptél ki belőlük, még igens hibás vagy.

Ha csak beleugrasz egy kapcsolatba, akkor miért csodálkozol, hogy nem működik és vége lesz? Értem én, hogy vágysz a szerelemre és hogy szeressenek, de úgy nem fogod megtalálni, ha rövid ismertség után beleugrálsz a kapcsolatokba.

2020. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%

Márpedig kicsit válogasd meg, kikkel teszed össze magad, annyi ne legyen már elég, hogy szeret, mert azzal játszi könnyedséggel be lehet etetni, főleg téged ahogy látom.


Nem becsülöd magad semmire, és egy férfitól várod a boldogságot... Ilyen nincs.

Sok békát kell megcsókolni, mire meglesz a királyfi, mondják is, de nem kell mindenkibe kétségbeesetten kapaszkodni hátha ő lesz a nagy ő...


És még ha elkezded jobban szanálni a jelölteket, kiválasztva "a megfelelőt", még így is lehet, hogy át leszel baszva/meg leszel csalva egy 5-10 éves kapcsolatban is, lehet ott fogsz állni esküvő előtt vagy majd a gyerekkel a karodon, mikor kiderül hogy mást nyomkod a "nagy szerelmed"... Ennyi, ez ilyen. Akkor mit fogsz csinálni, ha már egy pár hónapos kapcsolatba így beleéled magad? Hogy te mekkorákat csalódhattál... jó vicc.


Tovább kell lépni és a tapasztalataid alapján keresni a megfelelő párt, de ha te mindenkivel így jársz az azt jelenti, hogy nem vonod le a megfelelő következtetést, ergo beleesel ugyanabba a hibába mindig.

2020. máj. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha ez vigasztal: szétqrnám a puncidat. 🙂
2020. máj. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Jó, akkor szar alak vagyok, mert nem süllyedtem mély depresszióba 1-1 csalódás után? Ok... Akkor haljunk meg mind, és álljon meg a világ, ha valaki átbasz...
2020. máj. 1. 22:49
 16/20 anonim ***** válasza:
73%
Senki sem mondta, hogy depizni kell, csak annyit, hogy ismerd meg a pasit mielőtt összejössz vele. De ha ennyire lyukas az agyad, hogy ezt nem tudod felfogni, akkor ez van, meg is érdemled a rossz kapcsolatokat, ha csak annyira vagy képes hogy egyikből a másikba ugrálsz ész nélkül. Az életben nem lesz így egy működőképes kapcsolatod...
2020. máj. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Csak nem tűnt fel egy újabb "jelölt", aki jobban bejön, és azért akarsz szakítani, jól látom? Bocsi ha nem így van,
2020. máj. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Szakítottam is Vele, ugyanis nyomult a csajokra még Facebookon keresztül is... Ennyit ér.
2020. máj. 2. 03:53
 19/20 anonim ***** válasza:
73%

Ha egy ilyen gázos pasiba botlasz, az pech. Ha 2-be az is.


Ha viszont sorozatban ilyen férfiak vannak az életedben, akkor a hiba a te készülékedben van. Főként abban kellene változtatnod, hogy milyen szempotnok szerint ismerkedsz.


Például ha mindig a legjobb csajozós dumával és stílussal előálló srácok jönnek be, akkor ideje eltöprengened, hogy ők hol szerezték ezt a képességet (biztos nem hosszú párkapcsolatok alatt)


Ha mindig megcsanak, akkor mielőtt összejössz a sráccal, nem árt kicsit megnézni, hogy milyen kapcsolatai voltak korábban, milyen hosszúak, hány darab, hogy értek véget. Sok lány ismerős jött össze olyan pasival, akiről tudták, hogy megvolt neki a fél falu/iskola/cég, mégis azt gondolták, hogy hirtelen náluk megállnak, és nem lesz meg a másik fele. Mind tévedett.

2020. máj. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
19-es, nem válogatok duma alapján... Nem hajt rám senki, nekem kell mindig küzdeni a pasikért. Ha meg összejön nagy nehezen valaki, azt pedig elveszítem. :(
2020. máj. 2. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!