Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, mit rontok el mindig? 18L

Figyelt kérdés

Nem akarok ömlengésbe meg önsajnálatba kezdeni, mert eddig sem mentem vele semmire. Annyi van, hogy akárhány pasival voltam, mindig csalódnom kellett bennük. Nem apróságokról van szó, hanem arról, hogy mellettem k.váztak és más csajokat fűztek. És nem azért, mert nem akartam velük lefeküdni, sőt... Sokszor én lettem elutasítva. Értem én, hogy nem tetszek valakinek, elfogadom - na de akkor miért kell velem elhitetni, hogy szeretnek? Nyilván kell nekem pár hét/hónap, hogy biztosra menjek ezzel kapcsolatosan, és eldöntsem, érdemes-e tovább folytatni a dolgot. Amelyik párom nem csalt meg, az elhagyott valami ürüggyel, pl: sok a munkája.


El vagyok már teljesen keseredve, mert lehet túlságosan is beleélem magamat a szerelembe, de nem tehetek róla, hiszen arra vágyom. Semmi másra. Lehetek gazdag, de csak akkor tudnék örülni bárminek is, ha valakivel meg tudom osztani. Aki figyel rám, aki átölel... Csak ennyit szeretnék. Nem érdekel hány éves, milyen származású, vagy hogy van-e rossz szokása. Csak szeressen, és ne csaljon meg. Interneten ismerkedtem eddig, és utcán is, volt mindenhonnan kapcsolatom, de sajna ugyanaz a végkifejlet mindenhol; csalódok.


Jelenlegi párommal már egy hete szakítani akarok, de nem találkoztunk, mert dolgoznia kell meg ilyeneket mond, holott látom nap mint nap a piás képeket a Facebookon. Inkább a haverjaival van, mint velem. Mindegy is... Nem tizenéves párjaim voltak, a legtöbbjük nálam idősebb volt, de egyiküknek sem jutott eszébe, hogy létezem. Csak úgy voltam Nekik, persze feleslegesen. Nem tudom mit kezdjek magammal, én nem ilyen vagyok! Csak ilyenné tesznek a férfiak...


2020. máj. 1. 12:24
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit sem tudunk rólad a korodon kívül, így mégis honnan tudhatnánk, mit rontasz el?
2020. máj. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%

Hova rohansz, 18 évesen még annyi lehetőséged lesz megtalálni a megfelelőt.

Tanulj a korábbiakból és legközelebb más tulajdonságokkal bíró fiút válasszál, még akkor is, ha elsőre nem vonzó.

2020. máj. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
1# Ha mesélek magamról bővebben, akkor meg törlik a kérdésemet, ugyanis ez “nem társkereső.” :/
2020. máj. 1. 12:30
 4/20 A kérdező kommentje:
2# Oké, hogy sok időm van, ez tény. De miért legyek boldogtalan éveken át azzal az indokkal, hogy ráérek még...?
2020. máj. 1. 12:31
 5/20 anonim ***** válasza:
48%
2020. máj. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
5# Van benne valami...
2020. máj. 1. 12:36
 7/20 anonim válasza:
63%

Valahogy nekem az jött le az ismerőseim köréből kiindulva, hogy az idősebb srácok fiatalabb barátnőikkel nem nagyon törődnek, és ez általában szakításhoz vezetett. A következő barátjuk koruk beli és velük már évek óta tart a kapcsolat gond nélkül. Szerintem jobban tennéd, hogyha te is valami korod beli pasit keresnél magadnak.🙂

18/F

2020. máj. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Voltam 22 évessel is, vele sem mentem többre...
2020. máj. 1. 12:48
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedben ráakadtam egy sarkalatos szövegedre:

" Nem érdekel hány éves, milyen származású, vagy hogy van-e rossz szokása. Csak szeressen, és ne csaljon meg."

Érdekeljen a kora, a származása (hacsak nem akarsz vele messzire elköltözni), de főleg a rossz szokása!!! (hacsak nem egyéjszakás kalandot akarsz, de a kérdésedből cseppet sem tűnik ki).

Egyébként (fentebb is írták, válaszoltál is rá), eléggé fiatal vagy még ahhoz, hogy kétségbe ess. Valahol él valaki számodra, csak ne add oda magad bárkinek, akit a szemed meglát és egy kicsit közelít feléd, mert csak folytatódnak majd a csalódásaid.

Ffi.

2020. máj. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
81%

Én azt szűrtem le a leírásodból, hogy már nagyon sok kapcsolatod volt, holott csak 18 éves vagy. Nem számszerűsítetted, de az egyértelműen lejön, hogy SOK. Egy 18 évesnél szerintem nem normális, ha sok kapcsolata volt, ez csak akkor fordul elő, ha 14-15 éves korod óta kb kapcsolatból kapcsolatba ugrálsz, 1-2 randi/hét után összejössz valakivel.

Mi lenne, ha előbb megismernéd igazán a férfiakat, mielőtt összejössz velük? Oké, ez sem garancia arra, hogy nem kezd el hanyaglni majd x idő után vagy hogy nem csal majd meg, de lényegesen megnöveli az esélyeidet egy normális párkapcsolatra.


Ha tévedtem, akkor bocsánat.

2020. máj. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!