Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknek mi bajuk Alekosszal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek mi bajuk Alekosszal?

Figyelt kérdés

Tök jó kiállású legény.

[link]

Nem?


2020. ápr. 30. 21:56
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
96%

"A nők akik fikázzák, csak billentyűzet huszárok, élőben másznának is ráfele a farkára Alekosznak."


Összefutottam vele párszor, tőlünk nem messze lakik (vagy legalábbis lakott pár éve). Ennek ellenére még egyszer sem másztam a farkára 😂

Szerintem aki "kiqrt okos" ember, az pl egy egyetemen kutat, csecsemőkön végez életmentő műtéteket vagy a doktoriját írja, nem egy legalja proli valóságshowban szerepel.

2020. máj. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Hát persze. Mert egy ember csak úgy lehet okos, művelt, ha ilyen pályákon mozog, másképp biztos nem tudja segíteni a környezetét. Kérlek, mesélj még! 🙂
2020. máj. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Öreg és dagadt.
2020. máj. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
100%

"Hát persze. Mert egy ember csak úgy lehet okos, művelt, ha ilyen pályákon mozog, másképp biztos nem tudja segíteni a környezetét. Kérlek, mesélj még!"


Nem dehogy! Például beugorhatnál, és feláshatnád a kertem, vagy megszereletnéd a vícsapot amíg csajozok. Látod, diploma nélkül is lehetsz hasznos, nem vitatja senki

2020. máj. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Talalkoztam vele, jartam nala (mar pontosabban az anyjanal, mivel nala lakott akkor is), hat melysegesen buta, elkepesztoen (mondjuk ez a videoin is atjon, semmi ujdonsag nem ert). Fogalmazzunk ugy, hogy uzleti beszelgetes volt, ne de nehogy ugy ertsetek, hogy o uzletember lenne, csak trash-bulvar szereplokent lett volna erdekes, de aztan letettunk rola.
2020. máj. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!