Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek legalább 20 éves koráig nem volt kapcsolata! Ti ezt hogyan élitek meg? Hogyan álltok hozzá a kérdéshez?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 28. 14:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok. 22 éves koromig nem volt semmi, még egy csók se. Kicsit csalódott és szomorú voltam, mivel már minden barátnőmnek volt legalább valami rövid kapcsolata, de nem görcsöltem rá a dologra, gondoltam majd ha ez a helyzet áll fenn 10 év múlva is, akkor majd kezdek aggódni. Aztán 22 évesen megismertem valakit, aki ma már a férjem.
2020. ápr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
23 évesen lett kapcsolatom először. Én azt utáltam a legjobban hogy mások mindig azt kérdezték miért nincs.
2020. ápr. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem 21 évesen lett először kapcsolatom. Szerintem nem maradtam le semmiről. Nem okozott vagy okoz különösebb törést bennem.
2020. ápr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hát, még akkor sem kellett volna, mert nem a megfelelő emberrel volt. De soha nem éreztem létfontosságúnak, mindig úgy voltam vele, hogy majd ha úgy alakul, de nem kerestem direkt valakit, csak hogy legyen. Mostanra találtam valaki olyat, akivel tényleg nem úgy látom a dolgokat, hogy majd egyszer vége lesz, eddig akár várhattam is volna, bár a korábbi tapasztalat jó arra, hogy lássam, hogy ez mennyivel jobb.

24/L

2020. ápr. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

25 évesen lett először barátnőm. Igazából én nem akartam addig senkitől sem többet barátságnál. Nem éreztem magam rosszul.


Alapvetően boldog voltam az életemben, mert pörgő bulizós életet éltem nők nélkül. Jó döntésnek tekintem így 30 évesen visszanézve. Hiszen 16-24 éves koromig többet voltam olyan állapotban amit jobb hogy nem látott egy barátnő. Hiszen gondolj bele: bármit megtehetsz és nem kell máshoz alkalmazkodnod.

Aztán ha majd úgy érzed, hogy megtaláltad azt a bizonyos valakit akkor már nem kell elviselnie a "kiélős" korszakodat.

Amúgy nem az első barátnőm lett az igazi, az egy jó lecke volt :)

30F

2020. ápr. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

19 évesen lett először kapcsolatom, már közel voltam a 20-hoz.


Nálam az lehetett az ok, hogy anyukám úgymond elég szigorú, a kapcsolatot illetően konzervatív. Még most sem törődött bele teljesen, hogy nekem kapcsolatom van, és szexelek, pedig már lassan a 25-öt töltöm. Szóval a szülők hatása sajnos elég jelentős e kérdésben, de ha felnősz, elkezdesz érzelmileg leválni, akkor jobb lesz.

2020. ápr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

20 évesen találtam meg azt a férfit aki megmozgatott, aki izgalmat és vágyat váltott ki belőlem.


Bevallom, nekem vele minden tökéletes volt! Az első csókom gondolatával még most is beleremegek, ha eszembe jut, amit tőle kaptam. Semmit nem siettünk el, szép lassan építettünk fel mindent, és egy olyan szerelmi életet kaptam tőle, ami már-már filmbeillő. Szinte minden nőnek/lánynak ilyen első kapcsolatot kívánnék.


Azt mondom, hogy erre maximálisan megérte várni!

2020. ápr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Én talán az első válaszolóhoz tudnám picit hasonlítani magam. 21 éves vagyok és eddig nem volt kapcsolatom, nem járok randizni, nem történt még semmi senkivel sem. Nem vagyok rágörcsölve, mert ez így alakult, ez van, ettől még élem az életem, így is tök jól érzem magam és még fiatal is vagyok. Ugyanakkor nyilván vágyom egy társra, érzelmileg és testileg is egyaránt. Illetve egy barátnőm kivételével az én környezetemben is mindenkinek van párja, tőlem is boldog-boldogtalan kérdezgeti, hogy van-e már valakim és azt feszegetik, hogy miért, hogyhogy stb. Valamint én picit magamon is azt érzem, hogy így elég sok mindenből kimaradtam, ami nem pótolható és az idő haladtával egyre inkább hátrányt vagy nehézséget jelent.
2020. ápr. 28. 21:07
 9/10 anonim ***** válasza:

20 éves korom előtt egy gimis "kapcsolatom" volt. Majd 22 évesen volt egy komolyabbnak mondható 2 évig tartó kapcsolatom.

Semmiről nem maradtál le, ha nem volt 20 éves korodig senkid.

2020. ápr. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Már nagyon közel voltam a 20-hoz, és soha nem volt senkim, pedig fent voltam társkeresőn. Aztán elengedtem, és 2 hét múlva egy véletlen folytán lett barátnőm. Több mint 5 éven át tartott.
2020. ápr. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!