Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan akinek egész életébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan akinek egész életében sosem lesz kapcsolata?

Figyelt kérdés

Nyilván olyanokra gondolok akik szeretnének is.

Mi miatt jut valaki ilyen sorsra?


Én eléggé keveset beszélek, nincs baráti társaságom. Rendes, megbízható vagyok, ha lenne egy lány akit szeretek és ő is engem akkor mindent megtennék érte. A kinézetem nem ronda, inkább átlagos, és magas vagyok ami elvileg előny.


Nekem van esélyem kapcsolatra?


2020. febr. 7. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Miért ne lenne?
2020. febr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

Hogyne lenne!

Sztem gyerek vagy még.

Nyugi! Minél kevesebbet agyalsz annál jobb.

2020. febr. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Esélye mindenkinek van. A kérdés, hogy te mit vagy hajlandó megtenni azért, hogy a párkapcsolat számodra ne csak álom legyen, hanem valóság... :)


33/F

2020. febr. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek van esélye rá még akkor is, ha úgy érzi nincsen. Nekem is volt pedig én aztán nagyon nem vagyok egy főnyeremény sem külsőre, belsőre pedig igazán nem.
2020. febr. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van ilyen, többnyire önbizalomhiány valamilyen gyermekkori trauma áll a háttérben, pl. az anya korán visszament dolgozni, és ezt a gyerek tudat alatt azzal köti össze, hogy elhagynak a nők, így vagy nem lesz kapcsolata a benne lévő nem tudatos félelem miatt, vagy olyan partnereket talál, akik nem tudnak elköteleződni, tehát beigazolódik ez a fajta téves elképzelés. Vannak különböző terápiák, amikkel ezeket helyre lehet tenni, de sok ember vagy nem néz utána ezeknek a lehetőségeknek, vagy nem akar pénzt/időt/energiát szánni rá. Csak ha ők nem változnak, akkor a helyzetek sem fognak.
2020. febr. 8. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, a csúnya, alacsony, illetve introvertált férfiak. Nálad még az is elég nagy hátrány, hogy rendes és megbízható vagy, illetve hogy mindent megtennél egy lányért.
2020. febr. 8. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Jelen. Egy alapbetegség miatt tök, totálisan fölöslegesen reménytelen kezdeményeznem.

Neked 100%-os az esélyed hozzám képest. (F)

2020. febr. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Lesz kapcsolatod, nyugodjál meg.
2020. febr. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nagyon sok, de ha 30 felett vagy, akkor már lehetsz ideges.
2020. febr. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!