Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 26 évesen nagyon le vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

26 évesen nagyon le vagyok maradva az életben a nők szemében? Behozható a dolog?

Figyelt kérdés

Van 3 millió ft spórolt pénzem, de még egyetemista vagyok és csak egy év múlva végzek. Nem csúszok, csak régen dolgoztam érettségi után és 23 évesen jelentkeztem egyetemre, amikor már tudtam mi akarok lenni. Albérletben lakom, most épp ketten, egy lakótárssal Dolgoztam és éltem egy évet külföldön is, anyagilag már leváltam a családomról. Jogsim van, de kocsit nem akarok, nincs rá szükségem, annyira nem érdekelnek az autók. Én főzök magamra napi szinten, nagyon-nagyon ritkán van hogy rendelek, vagy kajáldába megyek (max havi 1-2 alkalommal), tudok és szoktam normálisan takarítani a lakást, volt ezeket sok évem megtanulni és nem akarok egy nőt alkalmazni ezekre. Járok edzőterembe, illetve még aerob és kardio edzéseket nyomok.


Ami a legnagyobb szívfájdalmam, hogy szerintem elég idős koromra fogom elvégezni az egyetemet és kezdek majd el a választott szakmámban dolgozni. Őszintén ismerkednétek (vagy idősebbek, ti fiatalon ismerkedtetek-e volna) egy 26-27 éves egyetemista sráccal? Vagy ez nagyon rosszul hangzik? Nyaranta szoktam dolgozni teljes munkaidőben, de az nem ugyanaz.


2020. ápr. 28. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem értem miért gondolod magadnak le maradottnak, igazából már az egy szép dolog hogy a tanulást választottad és nem a könnyebbik utat. Mindamellett, hogy gyakorlatilag az életed rendben van minden téren. VÉleményem szerint büszke kellene lenned magadra azok alapján amiket eddig elértél és nem ilyesmiket gondolkodni hogy baj van veled. :)

21/L

2020. ápr. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nagyon megakarsz felelni a nőknek,szánalmas vagy
2020. ápr. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nincs veled semmi gond, csak pont az amire nem gondolsz. Túlgörcsölöd a témát és ahogy írták, azon kattogsz hogy megfelelsz-e másnak. Arra koncentrálj hogy magadnak felelj meg, ha ez azzal jár hogy x év múlva dolgozol abban a szakmádban amiben szeretnél, akkor úgy lesz. Viszont tudod mit akarsz csinálni és teszel érte, úgyhogy nem kell ezen kattogni.


Látszik hogy értelmes vagy, de ahogy írsz magadról, az nagyon gyerekesnek hat és emiatt taszító. Próbáld meg növelni az önbizalmad magad miatt, ne másért. Jobban bízz a döntéseidben és a céljaidban.

2020. ápr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mintha engem írtál volna le annyi eltéréssel, hogy én már diplomáztam. Én is úgy érzem, hogy le vagyok maradva pláne ahhoz képest amilyen elképzeléseim voltak 10 évvel ezelőtt. Utólag átgondolva szerintem mi csináltuk rosszul.
2020. ápr. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit gondoltok miért írják sokan, hogy 30 körül lesz férfi az emberből? Majd akkorra mindenetek meglesz amitől elégedettek lehettek magatokkal és mehet a csajozás ezerrel.😎
2020. ápr. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Majd akkorra mindenetek meglesz amitől elégedettek lehettek magatokkal és mehet a csajozás ezerrel.😎


pénz?

2020. ápr. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Itt is van gond és nem az, amire te gondolsz. Pár részlet:


1. Első helyen azt írod, hogy van 3 millió spórolva. Tényleg ez a legfontosabb dolog, amit szerinted a párkeresés kapcsán először kell említened? (Abba most nem megyek bele, hogy ez most sok vagy kevés, mert nem hitelbírálat miatt írtál).


2. "Nem csúszok, csak bla-bla..." A csajoknál is rögtön mentegetőzéssel és magyarázkodással folytatod, miután kiderül, hogy egyetemista vagy? Ha a lányt érdekli, hogy 26 évesen miért vagy egyetemista, majd megkérdezi és lehet rá normálisan válaszolni.


3. A LÉNYEG kimaradt. Az sokkal fontosabb, hogy mit tanulsz, de nem is említed. Félre ne érts, nem azért, mert a lányok anyagiasak, de az elég beszédes egy emberről, hogy mivel szeretne foglalkozni. (De tény, hogy anyagi vonzata is van, mert pl. egy bölcsész Bsc-vel nem garantált a nyugodt családalapítás; ismétlem, az nem anyagiasság, ha egy lány nem akar nyomorogni). De ha valami olyat tanulsz, amiben van perspektíva, akkor a lányok is hamar elfelejtik, hogy még tanulsz.


4. Olyat sose mondj, hogy "kocsit nem akarok, mert nem érdekelnek az autók". Ilyenkor a lánynak rögtön az sejlik fel, hogy lehet zötykölődni a vonaton a Balcsira a 200 ember között a 40 fokban illetve, hogy milyen jó lesz szakadó esőben gyalogolni a buszmegállóból 1 zsugor kólával és 5 kiló krumplival. De az is milyen jó lesz, amikor a Manci barinők elugranak egy hosszú hétvégére, ti meg otthon nézitek egymást vagy ezredjére is elmentek a közeli parkba sétálni... Inkább azt mondd, hogy jelenleg nincs szükséged autóra.


5. "Nem akarsz egy nőt alkalmazni a takarításra". Ez is elég furán hangzik. Az "alkalmazni" szó alatt ebben a kontextusban mit értesz? Nem akarsz bejárónőt fogadni? Vagy csak azért összejönni valakivel, hogy megcsinálja a házimunkát? Mert alapból kb. 0 közeli egyetemista srácra jellemző, hogy egy nőt "alkalmazzon" a takarításra, el sem tudom képzelni, hogy ezzel mit akartál mondani.


32F

2020. ápr. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!