Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire normális dolog ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális dolog ha alig látok az utcán olyan lányt aki tetszik?

Figyelt kérdés

Olyat meg akit elfogadnék barátnőnek meg még kevesebbet látok.

Nem is a kinézet miatt hanem a szimpátia miatt, mert hiába szép egy lány ha nem szimpatikus, és túl beképzelten viselkedik.

Normális ha kevés nekem tetsző lányt látok? Van hogy napokig nem látok olyan lányt.

21f


2020. febr. 26. 14:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
22%
Túl sok az elvárásod.
2020. febr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem normális. Én is nagyon kevés olyan lányt látok akire azon kívül hogy jól néz ki tudnék bármi egyéb pozitív jelzőt mondani.
2020. febr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez lenne a normális. Így legalább tudsz hozzád illőt keresni.
2020. febr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%

Á, a jó öreg resting bitch face, igen, engem is zavar, nézzétek csak:


[link]


29f

2020. febr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem a magyar lanyok picik es nem szepek. Lehet pontozni)
2020. febr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
5# mert te gyönyörű vagy?Amúgy biztos van normális csaj is,csak lehet sokáig kell keresni.
2020. febr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
14%

Első vagyok. Nem is értem, hogy miért pontoztatok le. Nő létemre elég sok szép nőt szoktam látni itthon. Ellenben mikor utazgattam, nem találkoztam sok szép nővel.

Nem tudom ti merre jártok, de én pl edzőteremben meg koncerteken szoktam szép nőket látni. Sok olyat is, akire irigykedem, mert szép arc+tökéletes alak. Átlag 2 naponta látok ilyet. És még egyszer megjegyzem, hogy nő vagyok és sokkal kritikusabban nézem a nőket.

Vagy akár férfi ismerősök tinderét végignézve is rengeteg szép nőt láttam.

2020. febr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
11%

Teljesen. Sugárzik belőlük az önelégültség, tényleg. Már a nézésük is lekezelő, nem csak a viselkedésük.

Tényleg azt látni, hogy szépek, de még is visszataszítóak.

2020. febr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem sokkal rosszabb, ha valakinek kb mindenki tetszik, az olyan típus hajlamos röptében a legyet is...
2020. febr. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
Pacsi. Én ugyanilyen vagyok csak lányba. 100-ból ha egy pasi bejön kicsit is.
2020. febr. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!