Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire normális dolog ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális dolog ha alig látok az utcán olyan lányt aki tetszik?

Figyelt kérdés

Olyat meg akit elfogadnék barátnőnek meg még kevesebbet látok.

Nem is a kinézet miatt hanem a szimpátia miatt, mert hiába szép egy lány ha nem szimpatikus, és túl beképzelten viselkedik.

Normális ha kevés nekem tetsző lányt látok? Van hogy napokig nem látok olyan lányt.

21f


2020. febr. 26. 14:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
33%

Normális, a legtöbb lány tekintetéről süt a nagyképűség, önelégültség, és lenézés (már ha nem egy 40 kilós ecset fejű páva gyerek vagy, mert nekik azok jönnek be).

29/F

2020. febr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
Normális, ha nem akarsz mindenkivel dugni, az viszont nem, ha gyanutlan, ártatlan emberekre vetited ki a komolexusaidat. Komolyan napokig nem látsz olyan lányt, aki ne lenne beképzelt? A hiba a te készülékedben van...
2020. febr. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Mert télies az idő, nem sokmindent mutatnak magukból.
2020. febr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
83%
Hogy tud valaki addig beképzelt lenni, míg elmegy melletted az utcán?
2020. febr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
50%

Egyetértek a kérdezővel. A szépség múlandó, de ez most mellékes. A kisugárzásával van a baj a lányoknak. Sokuknak süt a képéről a beképzeltség. Hát legyen beképzelt, felőlem álljon a tükör előtt és mondogassa: -de szép vagyok, de szép vagyok... De egyébként is, letett valamit az asztalra amire büszke lehet? Szerintem 99%-uk nem, csak az anyja kiszrta, azt ilyen lett/lesz x évig. Erre verik a mellüket, ami mellesleg 20/óráért jobb minőségben is rendelkezésre áll (nárcisztikus önimádás nélkül)

Ehhez minek másik ember? Az is mondogassa neki?

Lehet lepontozni, mint tudjuk itt az igazság gyűlölő fórumon 0%-os a valóság, 100%-os meg az igény.

2020. febr. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!